Kuchynské potreby

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
333 produktov
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,25l 2ks
1 ks
Čína
14,59 €
7,30 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Miska nerez do vodného kúpeľa 17,5cm
1 ks
Čína
8,99 €
37,46 €/kg
Tácka na gril ALU polguľatá 32x19x1,8cm WI65093,3ks
1 BA
Nemecko
1,35 €
0,45 €/ks
Trvalo výhodné
Nivona NIMA330 Náhradná hadička na mlieko 3ks
1 ks
Portugalsko
11,99 €
4,00 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Fill&Go Vital filtračná fľaša modrá 600ml
1 ks
Nemecko
12,39 €
12,39 €/ks
Cukrárenské košíčky hnedé 100x21mm,1000ks
1 ks
Taliansko
23,99 €
0,02 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Marella Memo MX+ biela  2,4l
1 ks
Nemecko
19,89 €
19,89 €/ks
Miska termo na zmrzlinu DECO 500ml WE008514, 120ks
1 BA
Slovensko
61,99 €
0,52 €/ks
Nosič na zákusky biely 27x18x10cm WI71710,50ks
1 BA
Srbsko
22,49 €
0,45 €/ks
Pe-Po Jednorazový gril 1ks
1 ks
Európska únia
7,09 €
7,09 €/ks
Trvalo výhodné
Baagl Krabička na desiatu Unicorn
1 ks
Česká republika
5,15 €
5,15 €/ks
Baagl Krabička na desiatu 4v1 Futbal
1 ks
Čína
7,99 €
7,99 €/ks
Miska na jedlo zatavovacia 1dielna DU178357,384ks
1 BA
Čína
69,99 €
0,18 €/ks
 Orion Forma na čokoládu Veľká noc hnedá, silikón
1 ks
Čína
3,99 €
92,79 €/kg
Orion Forma na pečenie zajac silikón
1 ks
Čína
4,89 €
58,21 €/kg
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Spona na vtáčiky nerez 6ks
1 ks
Čína
6,29 €
1,05 €/ks
Trvalo výhodné
BRITA Marella Memo MX+ grafit 2,4l
1 ks
Nemecko
18,79 €
18,79 €/ks

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana