Kuchynské potreby

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
333 produktov
Orion Vykrajovačka Prasa veľká
1 ks
Česká republika
2,79 €
126,82 €/kg
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,125l 6ks
1 ks
Čína
19,99 €
3,33 €/ks
Krabica na pizzu Retro 40x40x3,5cm,100ks
1 BA
Slovensko
37,49 €
0,37 €/ks
Orion Vál na cesto  42x29,5cm silikón/sklenené vlákno
1 ks
Čína
6,99 €
97,08 €/kg
Slamka papierová Špirála farebný mix O6mmx 20cm WI40806, 25ks
Dočasne nedostupné
1 BA
0,69 €
0,03 €/ks
Orion Zátka na víno Luxy 9x2cm
Dočasne nedostupné
1 ks
2,99 €
2,99 €/ks
Orion Háčik na zavesenie nerez S 6x4,5cm 6ks
Dočasne nedostupné
1 ks
3,39 €
0,57 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
Dočasne nedostupné
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Valček na cesto 8x5cm
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
4,59 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Minnie 200ml, 8ks
Dočasne nedostupné
1 BA
2,29 €
0,29 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
Očakávame 28.09.
1 ks
4,19 €
0,52 €/ks

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana