Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Syr Satyr s korením tzatziky 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Paradajka Chef Delice 750g, I. Tr.
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
10,65 €/kg
-22%
Cestoviny Fusilli (Vretená) zo slnečnice 250g Futu
Dočasne nedostupné
1 ks
3,69 €
2,89 €
11,56 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
13,79 €
15,32 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Château Rúbaň cabernet sauvignon rosé ´24 2024
Dočasne nedostupné
1 ks
10,29 €
13,72 €/LIT
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Bratenjus 3kg Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
90,99 €
30,33 €/kg
Snatt´s Lentil Chips cheese & herbs 85g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
22,24 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Proteínová tyčinka Soft Caramel Choco 55g Barebells
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
50,73 €/kg
Paradajka Merinda I. Tr.
Dočasne nedostupné
1 kg
0,99 €
5,49 €/kg
Olej olivový extra Virgine S.J.R. Picual 1st Day 500ml Beneoliva
Dočasne nedostupné
1 ks
20,69 €
41,38 €/LIT
Hami Mliečna kaša krupicová s vanilkovou príchuťou na dobrú noc 210g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
17,10 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Allnature Biely ocot 10% - 5l
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
9,79 €
1,96 €/LIT
Olej olivový extra Virgine S.J.R. Truffle 500ml Beneoliva
Dočasne nedostupné
1 ks
19,69 €
39,38 €/LIT
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Novinka
Mana Roots Bazová limonáda 330ml
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
5,42 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana