Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Olej olivový extra Virgine Arbequina 500ml Beneoliva
Dočasne nedostupné
1 ks
12,19 €
24,38 €/LIT
Tyčinka Waffle Protein bar Pistácia 40g Maxi Nutrition
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
2,89 €
64,22 €/kg
Jogurt čučoriedkový 200g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
3,49 €
17,45 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-75%
Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House VÝPREDAJ
1 ks
9,59 €
2,40 €
3,20 €/kg
Momentálne nedostupný
Huby Prima Gusto 480g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
18,79 €
39,15 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1kg TuttoGusto
Dočasne nedostupné
1 ks
16,69 €
16,69 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Tyčinka Waffle Protein bar Mlieko a Kokos 40g Maxi Nutrition
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
64,22 €/kg
Slaninové chutney 200g Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
22,95 €/kg
Pivo Zlatý Bažant 73´ KEG 30L*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
84,29 €
2,81 €/LIT
Exclusive Kosher Vodka 40% 0,7 l
Očakávame 05.10.
1 ks
13,49 €
19,27 €/LIT
Herbex Bio Dýchacie cesty 20x1,2g (24g)
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,10 €/ks
Lavazza Kapsule Espresso Classico 100% 10x5,7g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,49 €
78,77 €/kg
Detox Shot Shoot Tea 125ml Mana Roots
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,20 €/LIT
Mrazené Višňové rezy bezlepku a mlieka 6x65g Mester Család
Dočasne nedostupné
1 ks
12,19 €
31,26 €/kg
Novinka
Šalát mix Wiegert 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,49 €
5,49 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Syr Fourme d'Ambert DOP cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,90 €
20,69 €/kg
Paradajka cherry oranžová Datterino I. Tr.
Dočasne nedostupné
1 kg
7,49 €
7,49 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone VÝPREDAJ
1 ks
1,39 €
0,35 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana