Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House VÝPREDAJ

1 ks
Beef house Bravčové líčka na červenom víne a zelenine sous vide. Ostatný mäsový výrobok tepelne opracovaný chladený. Hmotnosť/ objem balenia: 750g
Kategória Bravčové
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 3,20 €
Momentálne nedostupný
2,40 € s 19% DPH
9,59 €
Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House VÝPREDAJ

Ostatný mäsový výrobok tepelne opracovaný.

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote 0°C až 4°C

NÁVOD NA PRÍPRAVU

Predpripravený pokrm, dochutiť podľa vlastných predstáv. Ideálne dotvoriť omáčku a servírovať.

 

Zloženie
Bravčové líčka min. 80%, pitná voda, mäsový vývar DEMI-GLACE (pitná voda, bravčové a hovädzie kosti, petržlen, mrkva, ZELER, cibuľa, cesnak, rozmarín, paradajkový pretlak, jedlá soľ, zmes korenín), červené víno, zmes sušenej zeleniny (karotka, cesnak, petržlen, cibuľa, ZELER, kurkuma, repkový olej, ligurček), jedlá soľ, zmes korenín. Môže obsahovať stopy OXIDU SIRIČITÉHO.
ALERGÉNY
ZELER, Môže obsahovať stopy OXIDU SIRIČITÉHO.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 131,00
Energetická hodnota [KJ]: 548,00
Tuky [Gram]: 7,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,90
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,00
z toho cukry [Gram]: 0,50
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 15,30
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,00
Podobné produkty
Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House
1 ks
Slovensko
9,59 €
12,79 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
8,99 €
6,74 €
11,24 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti cca 2,4kg Kukkonia
1 ks
Slovensko
15,10 €
6,29 €/kg
Bravčová panenka cca od 400g do 800g Baron
1 kg
Španielsko
7,59 €
7,59 €/kg
Bravčová krkovička údená domáca cca 500g Knižka
1 kg
Slovensko
7,00 €
13,99 €/kg
Bravčová krkovička cca 2,5kg Mecom
1 kg
Európska únia
4,89 €
4,89 €/kg
Bravčová panenka v celku cca 450g Bognár
1 ks
Slovensko
4,32 €
9,59 €/kg
Bravčové karé bez kosti v celku, Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti cca od 1,5 do 4kg Baron
1 kg
Španielsko
6,19 €
6,19 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti plátky Bognár
1 ks
Slovensko
3,75 €
7,49 €/kg
Bravčová sviečkovica (panenka) cca 2kg Mecom
1 kg
Európska únia
7,79 €
7,79 €/kg
Bravčová panenka sous vide cca 550g Beef House
1 ks
Slovensko
6,81 €
12,39 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti v celku Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca od 1,5kg do 4kg Baron
1 kg
Španielsko
5,19 €
5,19 €/kg
Bravčová panenka cca 450g Kukkonia
1 ks
Slovensko
4,23 €
9,39 €/kg
Bavorské koleno predvarené cca 1,2kg Selský Grunt
1 kg
Česká republika
7,19 €
7,19 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
17,33 €
8,67 €
3,09 €/kg
Momentálne nedostupný
Bravčová krkovička údená cca 500g, Mecom
1 ks
Slovensko
7,89 €
7,89 €/kg
Bravčová krkovička Sous-vide cca 2,5kg Beef House
1 kg
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg Kukkonia
1 kg
Slovensko
6,19 €
6,19 €/kg
Kuracia roláda kačacie pečienky, slanina Sous-vide 1kg  Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
8,49 €/kg
Kuracie prsia sous vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
11,79 €
11,79 €/kg
Bravčová panenka sous vide cca 550g Beef House
1 ks
Slovensko
6,81 €
12,39 €/kg
Hovädzia sviečkovica z pleca VAK 900g Beef House
1 ks
Poľsko
14,99 €
16,66 €/kg
Mrazený Hovädzí roastbeef cca 500g Beef House
1 ks
Slovensko
11,00 €
21,99 €/kg
Teľacia sviečková z pleca Rosé 500g Beef House
1 ks
Holandsko
9,39 €
18,78 €/kg
Hovädzie Osso Bucco Sous-vide cca 300g Beef House
1 ks
Slovensko
5,31 €
17,69 €/kg
-22%
Husacia masť 250g Beef House
1 ks
Slovensko
3,19 €
2,49 €
9,96 €/kg
Mrazené Kuracie krídla Pikant predpečené 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
6,89 €
6,89 €/kg
Bravčové rebrá natural sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
4,79 €
9,58 €/kg
-20%
Kačacie stehná bez kosti na trhanie sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
7,39 €
5,89 €
11,78 €/kg
Hovädzie líčka Sous-vide 900g Beef House
1 ks
Slovensko
15,79 €
17,54 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
8,99 €
6,74 €
11,24 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
27,19 €
20,39 €
16,99 €/kg
Daniel trhané mäso sous vide 500g Beef House
1 ks
Slovensko
9,69 €
19,38 €/kg
Králičie stehná sous vide cca 800g Beef House
1 ks
Slovensko
10,87 €
13,59 €/kg
Bravčová panenka sous vide cca 550g Beef House
1 ks
Slovensko
6,81 €
12,39 €/kg
Mrazený Bravčový T-Bone 20x300g Beef House
1 KT
Poľsko
57,99 €
9,67 €/kg
Králičie stehná Sous vide cca 450g Beef House
1 ks
Slovensko
6,12 €
13,59 €/kg
Bravčové rebrá Sous-vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
10,99 €
10,99 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House VÝPREDAJ
Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House VÝPREDAJ
2,40 € s 19% DPH
9,59 €