Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Hami Nemliečna kaša ryžová Moja prvá banánová 170g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,69 €
15,82 €/kg
Method penové mydlo na ruky Hibiscus Berry 300ml
Dočasne nedostupné
1 ks
4,95 €
16,50 €/LIT
Trvalo výhodné
Rituals of Sakura antiperspirant v spreji 150ml
Očakávame 12.10.
1 ks
8,99 €
59,93 €/LIT
Futu Fazuľová s chilli 140g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
17,79 €/kg
HealthyCo Proteinella krém slaný karamel 360g
Dočasne nedostupné
1 ks
8,09 €
22,47 €/kg
Šalát Vlašský 1kg Radoma
Dočasne nedostupné
1 ks
6,69 €
6,69 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Cestoviny Fusilli (Vretená) z ľanu 250g Futu
Dočasne nedostupné
1 ks
3,69 €
14,76 €/kg
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Teekanne ľadový čaj Jahoda & Limetka 45g
Očakávame 05.10.
1 ks
Rakúsko
3,49 €
0,19 €/ks
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Smotana kyslá 16% 200g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
4,95 €/kg
Nemiroff Original Vodka 40% 0,7l
Dočasne nedostupné
1 ks
11,59 €
16,56 €/LIT
Mrazené Slimáky pizzovo-syrové bezlepkové 6x100g Mester Család
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
19,15 €/kg
Mrazené Žemle bezlepku mlieka a vajec 6x60g Mester Család
Dočasne nedostupné
1 ks
5,89 €
16,36 €/kg
Hrnček kojenecký*Darček
Dočasne nedostupné
1 ks
0,01 €
0,25 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Olej olivový extra Virgine Arbequina 500ml Beneoliva
Dočasne nedostupné
1 ks
12,19 €
24,38 €/LIT
Tyčinka Waffle Protein bar Pistácia 40g Maxi Nutrition
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
2,89 €
64,22 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana