Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9041 produktov
TEEKANNE Bio, Calm & Relax, 20 vrecúšok, 36 g
Očakávame 05.10.
1 ks
3,99 €
0,20 €/ks
Jogurt Natural 500g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
4,29 €
8,58 €/kg
Spotrebujte do 8.10.26 Spotreba 8.10.26
-25%
Šunka Bravčová Pražská 95% 100g LE&CO VÝPREDAJ
1 ks
1,49 €
1,12 €
11,18 €/kg
Momentálne nedostupný
Balená Mrkva žltá strúhaná na 6mm, 5kg
1 BA
14,29 €
14,29 €/BA
Muffin mramorový 150g Ölz
Očakávame 06.10.
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Wasabi zrejúci cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,20 €
23,69 €/kg
Syr Gouda zrejúci cca 200g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,52 €
17,59 €/kg
Pro!Brands Protein Chips morská soľ 50g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
49,80 €/kg
Maslo 250g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
8,49 €
33,96 €/kg
Herbex čaj Prieduškový 20x3g (60g)
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
0,10 €/ks
Balený Petržlen čistený strúhaný na 6mm, 3kg
1 BA
Poľsko
16,39 €
16,39 €/BA
Balený Petržlen čistený strúhaný na 3mm, 5kg
1 BA
Európska únia
22,99 €
22,99 €/BA
Vitamín C 1000 mg 30 tab GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
2,09 €
69,67 €/kg
Pivo Radegast rýdzo horká 12° 6x500ml *ZO
Dočasne nedostupné
1 BA
7,19 €
2,40 €/liter
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
Mozzarella Mini 150g Galbani VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,09 €
0,52 €
3,48 €/kg
Momentálne nedostupný
Taleggio DOP Il Caravaggio 200g Defendi
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
24,95 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s pečienkou pikantná 150g TopFarm
Očakávame 06.10.
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
Trvalo výhodné
Toto Nožnice Lux 24,5 cm
Dočasne nedostupné
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Sucháre Fit deň 250g Penam
Dočasne nedostupné
1 ks
3,39 €
13,56 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana