Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Paprika oranžová California kal. GG
1 kg
Holandsko
1,26 €
5,49 €/kg
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Vňať - Kôpor
1 kg
Taliansko
Poľsko
11,49 €
11,49 €/kg
-25%
Relax Džús 100% jablko 1 l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Olej slnečnicový 5l Vénusz
1 ks
Maďarsko
15,99 €
3,20 €/kg
Klíčky cesnakové 50g
1 ks
Holandsko
2,49 €
49,80 €/kg
Budiš Minerálna voda jemne perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
0,46 €/LIT
Rodinné oblátky Kakaové 130g Sedita
1 ks
Európska únia
1,69 €
13,00 €/kg
Chlieb Z našej pekárne Valibuk 405g
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,67 €/kg
Budiš Minerálna voda perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
0,46 €/LIT
Balený Rozmarín 30g
1 BA
Izrael
1,49 €
49,67 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Šalát Zemiakový 5kg PVP
1 ks
Slovensko
16,69 €
3,34 €/kg
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 30% RAJO 250ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/LIT
Tofu naturálne LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,39 €
7,72 €/kg
Relax Džús Pomaranč 200 ml
1 ks
Poľsko
0,79 €
3,95 €/LIT
Balená Petržlenová vňať hladká 50g
1 BA
Taliansko
1,09 €
21,80 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana