Kačacia masť 150g JAV

1 ks
Slovensko
JAV Kačacia masť. Hmotnosť/ Objem: 150g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Masť a sadlo
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 8,60 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,29 € s 19% DPH
1,65 €
Kačacia masť 150g JAV

Kačacia masť, vhodné na tepelnú pravu ako aj na studenú kuchyňu.

  • Veterinárne číslo: SK 671 ES
  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 0°C až + 7°C
Zloženie

Zloženie výrobku: Jedlý kačací tuk 100%, bez prídavných látok

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 900
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 3699
Tuky [Gram] 100
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 26
Podobné produkty
Bravčová masť 5kg JAV
1 ks
Slovensko
20,19 €
4,04 €/kg
-20%
Bravčová masť 500g Melina
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
3,18 €/kg
Bravčová masť 2,7kg JAV
1 ks
Slovensko
11,49 €
4,26 €/kg
Bravčová masť 500g JAV
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Bravčová masť 500g Steinex
1 ks
Česká republika
3,09 €
6,18 €/kg
-22%
Husacia masť 250g Beef House
1 ks
Slovensko
3,19 €
2,49 €
9,96 €/kg
Bravčová masť 500g JAV
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
Bravčové Oškvarky mleté 5kg JAV
1 ks
Slovensko
36,49 €
7,30 €/kg
Bravčová masť 5kg JAV
1 ks
Slovensko
20,19 €
4,04 €/kg
Bravčová masť 500g JAV
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Oškvarky mleté 250g Jav
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Bravčová masť 5kg JAV
1 ks
Slovensko
20,19 €
4,04 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kačacia masť 150g JAV
Kačacia masť 150g JAV
1,29 € s 19% DPH
1,65 €