Husacia masť 250g Beef House

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Masť a sadlo
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 9,96 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,49 € s 19% DPH
3,19 €
Husacia masť 250g Beef House
Jedlý živočíšny tuk
Jedlý živočíšny tuk

 

Skladovanie
skladujte pri teplote 0°C až 4°C

Zloženie
Husací tuk
Vyživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 885
Energetická hodnota [KJ]: 3700
Tuky [Gram]: 99,90
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 31,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0
z toho cukry [Gram]: 0,00
Vláknina -
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,00
Podobné produkty
Bravčová masť 5kg JAV
1 ks
Slovensko
20,19 €
4,04 €/kg
Bravčová masť 500g JAV
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Bravčová masť 2,7kg JAV
1 ks
Slovensko
11,49 €
4,26 €/kg
Bravčová masť 500g Steinex
1 ks
Česká republika
3,09 €
6,18 €/kg
Kuracia roláda špenát Sous-vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
8,49 €
8,49 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Kuracie mäso na trhanie sous vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Hovädzie rebro mäsové sous vide cca 1kg Beef House
1 kg
Slovensko
19,99 €
19,99 €/kg
Mrazené Kuracie stehno bez kosti a kože, kaliber 150g / 5kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
36,99 €
7,40 €/kg
Mrazené Bravčové karé plátky naklepané, kaliber 130g / 5,2kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
43,29 €
8,33 €/kg
Bravčová panenka sous vide cca 550g Beef House
1 ks
Slovensko
6,81 €
12,39 €/kg
Mrazené Kuracie stehno bez kosti a kože, kaliber 120g / 5kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
36,99 €
7,40 €/kg
Mrazené Bravčová krkovička plátky, kaliber 150g / 6 kg kartón Beef House
Dočasne nedostupné
1 KT
49,99 €
8,33 €/kg
Mrazené Bravčová krkovička plátky, kaliber 150g / 6 kg kartón Beef House
Dočasne nedostupné
1 KT
49,99 €
8,33 €/kg
Bravčové mäso na trhanie Sous Vide 1kg Beef House
1 ks
Slovensko
10,39 €
10,39 €/kg
Mrazené Bravčové karé plátky naklepané, kaliber 150g / 4,5 kg kartón Beef House
1 KT
Poľsko
37,49 €
8,33 €/kg
Bravčový bok bez kosti Sous-vide 1kg Beef House
Dočasne nedostupné
1 ks
8,59 €
8,59 €/kg
Mrazené Hovädzie kosti špikové cca 500g Beef House
1 ks
Poľsko
2,39 €
4,79 €/kg
-22%
Husacia masť 250g Beef House
1 ks
Slovensko
3,19 €
2,49 €
9,96 €/kg
Bravčové koleno Sous-vide 1,4kg Beef House
1 ks
Slovensko
8,79 €
6,28 €/kg
Králičie stehná Sous vide cca 450g Beef House
1 ks
Slovensko
6,12 €
13,59 €/kg
Hovädzie líčka Sous-vide 900g Beef House
1 ks
Slovensko
15,79 €
17,54 €/kg
Bravčové líčka Sous-vide 750g Beef House
1 ks
Slovensko
9,59 €
12,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Husacia masť 250g Beef House
Husacia masť 250g Beef House
2,49 € s 19% DPH
3,19 €