Hovädzí Ribeye steak cca 2,3kg - 5kg Aliarg

1 kg
Argentína
Aliarg Hovädzí Ribeye steak. Hmotnosť/ Objem: cca 2,3kg.
Krajina pôvodu Argentína
Kategória Steaky
Cena za kg 35,69 €
Na sklade viac ako 10 kg
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
35,69 € s 5% DPH
 Hovädzí Ribeye steak cca 2,3kg - 5kg Aliarg

Hovädzie mäso Aliarg pochádza z mladých býkov a jalovíc chovaných na trávnatých pastvinách po celý život. Spôsob výrkmu- gras feed, spôsob zrenia- mokré zrenie. Hovädzí Ribeye (entrecôte)  Hovädzí ribeye patrí medzi najobľúbenejšie steakové rezy na svete. Pochádza z prednej časti chrbta hovädzieho dobytka (vysoké rošte), kde sa svaly málo namáhajú. Vďaka tomu je mäso mimoriadne šťavnaté, jemné a bohato mramorované (vnútrosvalový tuk), ktorý mu dodáva výraznú chuť. Na čo je ribeye vhodný ideálny na steaky prémiovej kvality vhodný pre grilovanie, panvicu aj BBQ obľúbený v steakhouseoch pre svoju intenzívnu hovädziu chuť vďaka mramorovaniu odpúšťa aj menšie chyby pri príprave (nevysuší sa tak ľahko).

  • Narodené: AR
  • Vykŕmené: AR
  • Porazené: AR
  • Búrané: AR
  • Veterinárne číslo: Argenitna 3270
  • Skladovanie: Minimálna trvalnlivosť viď na obale pri teplote skladovania do max 2°C
  • Návod na použitie: Určené na konzumaciu po tepelnej úprave
Zloženie

Zloženie výrobku: 100% hovädzie mäso

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]  
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL  
Tuky [Gram]  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]  
z toho cukry [Gram]  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]  
Soľ (NaCl) [Gram]  
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: cca 2,3kg.

Podobné produkty
Hovädzí Ribeye steak Angus cca 3kg Quickfood
1 kg
Argentína
34,79 €
34,79 €/kg
Hovädzí Rib eye steak Charolais cca 800g FarmFoods
1 ks
Slovensko
27,59 €
34,49 €/kg
Hovädzí Strip steak Charolais cca 400g FarmFoods
1 ks
Slovensko
12,32 €
30,79 €/kg
-12%
Hovädzí Striploin grain fed 120+ cca 3,5kg Rioplatense
1 kg
Argentína
29,99 €
26,30 €
26,30 €/kg
Hovädzí Striploin grain fed 200+ cca 3,5 Rioplatense
1 kg
Argentína
35,99 €
35,99 €/kg
Hovädzí Flank steak Charolais cca 0,5kg - 1,2kg FarmFoods
1 ks
Slovensko
28,79 €
23,99 €/kg
Hovädzia Sviečková cca 2 kg Rioplatense
1 kg
Argentína
36,69 €
36,69 €/kg
-20%
Hovädzí Ribeye grain fed 120+ cca 2,5kg Tacuarembó
1 kg
Uruguay
41,99 €
33,49 €
33,49 €/kg
-25%
Hovädzí Striploin grain fed 120+ cca 4,5 kg Tacuarembó
1 kg
Uruguay
33,99 €
25,49 €
25,49 €/kg
Hovädzia roštenka nízka cca 3kg Beefcor
1 kg
Namíbia
24,49 €
24,49 €/kg
-12%
Hovädzí Rump grain fed 120+ cca 3kg Rioplatense
Dočasne nedostupné
1 kg
19,99 €
17,59 €
17,59 €/kg
Hovädzí Rump grain fed 200+ cca 3kg Rioplatense
1 kg
Argentína
21,49 €
21,49 €/kg
Teľací French Rack cca 2,4 kg Ekro
1 kg
Holandsko
30,99 €
30,99 €/kg
Hovädzia sviečková cca 2,3kg KRAVA&CO
Dočasne nedostupné
1 kg
58,59 €
58,59 €/kg
Hovädzí Ribeye grain fed 200+ cca 5kg Rioplatense
1 kg
Argentína
48,89 €
48,89 €/kg
Hovädzia Sviečková grain fed 200+ cca 2 kg Rioplatense
1 kg
Argentína
58,39 €
58,39 €/kg
-15%
Hovädzie Ribeye grain fed 120+ cca 5kg Rioplatense
1 kg
Argentína
38,49 €
32,69 €
32,69 €/kg
Hovädzia sviečková cca 600g KRAVA&CO
1 ks
Slovensko
35,15 €
58,59 €/kg
Hovädzí Rump grain fed 120+ cca od 1,5kg do 3,5kg Tacuarembó
1 kg
Uruguay
24,99 €
24,99 €/kg
 Hovädzí Ribeye steak cca 2,3kg - 5kg  Aliarg
1 kg
Argentína
35,69 €
35,69 €/kg
Zandbergen World's Finest Meat
Industrieweg 66 2382 NW Zoeterwoude The Netherlands Tel.: +31 (0)71 5815 000 Fax: +31 (0)71 5815 030 E: info@zandbergen.com www.zandbergen.comviac informácií o distribútorovi
Hovädzí Ribeye steak Angus cca 3kg Quickfood
1 kg
Argentína
34,79 €
34,79 €/kg
Mrazené Vegan Mleté mäso 4kg Beyond Meat
1 KT
Holandsko
64,99 €
16,25 €/kg
Mrazené Vegan nuggetky v tempure 4,8kg Beyond Meat
1 KT
Nemecko
44,19 €
9,21 €/kg
Mrazené Vegan Párky 2x100g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazený Hovädzí Ribeye steak USDA cca 350g IBP
Dočasne nedostupné
1 ks
20,37 €
58,19 €/kg
Mrazené Vegan Smash Burger 60x76g Beyond Meat
Dočasne nedostupné
1 KT
90,49 €
19,84 €/kg
-20%
Mrazené Vegan Mäsové guličky  8x25g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
3,99 €
19,95 €/kg
Mrazený Hovädzí Burger US Angus 2x125g The Frozen Butcher
1 ks
Holandsko
6,49 €
25,96 €/kg
Mrazený Hovädzí Burger Wagyu 2x125g The Frozen Butcher
1 ks
Holandsko
7,19 €
28,76 €/kg
Mrazené Vegan mini Párky 4x50g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Hovädzí Ribeye steak cca 2,3kg - 5kg  Aliarg
 Hovädzí Ribeye steak cca 2,3kg - 5kg Aliarg
35,69 € s 5% DPH