Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Detské krémy a zásypy
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za LIT 119,86 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,39 € s 23% DPH
Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml

Purity Vision Bio Zinková masť s macerátom z nechtíka lekárskeho. Hmotnosť/Objem balenia: 70ml.

Bio Nechtíková Zinková masť vychádza z tradičnej zinkovej masti, ktorú používali už naše babičky, keď potrebovali pomôcť s ochranou a starostlivosťou o citlivú pokožku. Naše Bio Nechtíková Zinková masť zaručí upokojujúcu starostlivosť pre namáhanú pokožku. Masť pokožku upokojí, mierne vysuší, príjemne schladí a pri pravidelnom používaní pomôže zabezpečiť potrebnú ochranu. Masť je vhodná v starostlivosti o pokožku náchylnú k zapareninám a ekzematickú pokožku. Ocení ju predovšetkým citlivá pokožka našich najmenších. Bio Nechtíková Zinková masť by nemala chýbať v žiadnej taške na kočík, jej praktické balenie si mamičky zamilujú.

Skladovanie

Skladujte v suchu a cháňte pred teplom.

 

 

Zloženie
INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/•, Helianthus Annuus Seed Oil*, Zinc Oxide, Simmondsia Chinensis Seed Oil*/•, Prunus Amygdalus Dulcis Sweet Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Tocopherol, Linalool**
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 70ml.

Podobné produkty
Bepanthen Baby Masť 30g
1 ks
Nemecko
6,39 €
213,00 €/kg
Sudocrem Multi-Expert 125g
1 ks
Írsko
9,99 €
79,92 €/kg
Chicco Baby Moments Krém vyživujúci 100ml
1 ks
Taliansko
4,99 €
49,90 €/LIT
Trvalo výhodné
HiPP Babysanft krém Sensitive Korytnačka, 100ml
1 ks
Švajčiarsko
5,79 €
57,90 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na tvár 50ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/LIT
Krém Sudocrem 60g
1 ks
Írsko
5,89 €
98,17 €/kg
Chicco Baby Moments Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
59,90 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Balzam na zapareniny a vyrážky 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
11,09 €
110,90 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
79,90 €/LIT
Purity Vision Bio Bambucké maslo 200ml
1 ks
Česká republika
14,69 €
73,45 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkové maslo 120ml
1 ks
Česká republika
10,49 €
87,42 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkový olej pre deti 100ml
1 ks
Česká republika
12,59 €
125,90 €/LIT
Purity Vision Bio Kokosový olej bez vône 120ml
1 ks
Česká republika
4,19 €
34,92 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkový peeling 120ml
1 ks
Česká republika
9,49 €
79,08 €/LIT
Purity Vision Bio Kokosový olej panenský 120ml
1 ks
Česká republika
4,09 €
34,08 €/LIT
Purity Vision Bio Levanduľový krém 100ml
1 ks
Česká republika
10,99 €
109,90 €/LIT
Purity Vision Bio Kávový Pleťový Peeling 3v1 70ml
1 ks
Česká republika
10,49 €
149,86 €/LIT
Purity Vision Bio Detské telové maslo 200ml
1 ks
Česká republika
15,19 €
75,95 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml
1 ks
Česká republika
8,39 €
119,86 €/LIT
Natures Care CZ s. r. o.
Hlavní 15, 76804 Střílky, Česká Republikaviac informácií o distribútorovi
Purity Vision Bio Bambucké maslo 200ml
1 ks
Česká republika
14,69 €
73,45 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkové maslo 120ml
1 ks
Česká republika
10,49 €
87,42 €/LIT
Purity Vision Bio Levanduľový krém 100ml
1 ks
Česká republika
10,99 €
109,90 €/LIT
Purity Vision Bio Raw Kokosový olej 120ml
1 ks
Česká republika
5,79 €
48,25 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml
1 ks
Česká republika
8,39 €
119,86 €/LIT
Purity Vision Bio Detské telové maslo 200ml
1 ks
Česká republika
15,19 €
75,95 €/LIT
Purity Vision Bio Neroli voda 100ml
1 ks
Česká republika
9,49 €
94,90 €/LIT
Purity Vision Bio Kokosový olej bez vône 120ml
1 ks
Česká republika
4,19 €
34,92 €/LIT
Purity Vision Bio Upokojujúci Aloe vera gél 200ml
1 ks
Česká republika
14,69 €
73,45 €/LIT
Purity Vision Bio Levanduľová voda 100ml
1 ks
Česká republika
8,99 €
89,90 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml
Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml
8,39 € s 23% DPH