Džem Extra ananás 340g Schwartau

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Džemy a marmelády
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 12,62 €
Na sklade viac ako 100 ks
4,29 € s 23% DPH
Džem Extra ananás 340g Schwartau

Schwartau Extra džem ananásový. Hmotnosť/Objem balenia: 340g.

Schwartau Ananás extradžem menej sladký 340 g

Popis

Exotický zážitok s ananásovým džemom. Nemecká kvalita a vysoký obsah ovocia pre osviežujúci chuťový zážitok. Máte radi exotiku? Tento džem je pre vás.

- S kúskami ovocia
- Vyrobené z 50 g ovocia
- Z dobre vyzretého ovocia
- Bez laktózy a lepku.

Značka

Schwartau

Skladovanie
  • Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovajte v chladničke.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Výrobok je určený na priamu spotrebu.

Lifestyle
  • Bez lepku

 

Zloženie

Ananás, Cukor, Koncentrát citrónovej šťavy, Želírujúca látka: pektín, Vyrobené z 50 g ovocia na 100 g, Celkové množstvo cukru: 56 g na 100 g

Výživové hodnoty na 100 g
Energia965 kJ/227 kcal
Tuky0,1 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny:0,0 g
Sacharidy55,5 g
- z toho cukry55,0 g
Vláknina1,0 g
Bielkoviny0,3 g
Soľ0,03 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 340g.

Podobné produkty
Džem broskyňový BIO 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
Džem Jahoda so zníženým obsahom cukru 230g Hamé
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,78 €/kg
Džem figový DIDA BOŽA 700g
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
11,84 €/kg
Džem brusnicový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
21,69 €
7,23 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Džem Jahoda&jablko bez pridaného cukru 20g/48ks Hamé
1 KT
Česká republika
9,09 €
9,09 €/kg
Džem Extra marhuľový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Marhuľa&jablko bez pridaného cukru 20g/48ks Hamé
1 KT
Česká republika
9,09 €
9,09 €/kg
Džem Extra červená ríbezľa 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem brusnicový BIO 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
Džem Extra malinový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Egrešový premium 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
-30%
Džem Ananás & Verbena 200g
1 ks
Slovensko
4,99 €
3,49 €
17,45 €/kg
Džem Extra egreš 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
3,99 €
11,74 €/kg
Džem Extra čučoriedkový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
-33%
Džem Mango & Chia 200g
1 ks
Slovensko
5,19 €
3,49 €
17,45 €/kg
Džem Extra jahodový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
-25%
Džem Malina & Chia 200g
1 ks
Slovensko
4,19 €
3,15 €
15,75 €/kg
Džem Marhuľa so zníženým obsahom cukru 230g Hamé
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,78 €/kg
Džem Extra čučoriedkový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Extra jahodový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Extra červená ríbezľa 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Extra ananás 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Extra marhuľový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Extra egreš 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
3,99 €
11,74 €/kg
Džem Extra malinový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
HERO SLOVAKIA, s.r.o.
Podzámska 68, 949 01 Nitra, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sunar Sensitive 1 Mlieko počiatočné 500g (2x250g)
1 ks
Švédsko
9,99 €
5,00 €/ks
Corny Protein Soft arašidy karamel 45g
1 ks
Nemecko
2,09 €
46,44 €/kg
Sunar Cool kapsička Broskyňa, Banán, Jablko 120g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
9,92 €/kg
Sunar kašička broskyňa, jablko, ovsené vločky 120g
1 ks
Španielsko
1,59 €
13,25 €/kg
Sunar Complex 1 Mlieko počiatočné 600g (2x300g)
Dočasne nedostupné
1 ks
9,99 €
16,65 €/kg
Džem Extra malinový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Corny Big čokoláda 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Sunar mliečna kaša na dobrú noc med 210g
1 ks
Španielsko
3,69 €
17,57 €/kg
Corny Big lieskový oriešok 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Sunar chrumky jablkové prstienky 50g
1 ks
Česká republika
1,49 €
29,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Džem Extra ananás 340g Schwartau
Džem Extra ananás 340g Schwartau
4,29 € s 23% DPH