Čokoláda tmavá 70% CALLEBAUT 2,5kg

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Čokoláda na varenie
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 31,84 €
Na sklade viac ako 10 ks
79,59 € s 23% DPH
Čokoláda tmavá 70% CALLEBAUT 2,5kg

Pravá belgická čokoláda Callebaut tmavá, mimoriadne horká, s vysokým obsahom kakaa, s ideálnou viskozitou, vhodná na výrobu ozdôb, praliniek, poťahovanie, vhodná na prípravu čokolády na pitie.

Skladovanie
  • Produkt skladujte v čistom a suchom prostredí (relatívna vlhkosť vzduchu max. 70%) a bez zápachu. Skladovacia teplota 12-20°C
Zloženie

Kakaová masa; cukor; kakao s nízkym obsahom tuku; emulgátor: sójový lecitín; aróma: prírodná vanilka

Alergény

Mlieko, sója

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 539
Energetická hodnota [KJ]: 2255
Tuky [Gram]: 38,90
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 23,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 31
z toho cukry [Gram]: 26,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 8,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,00
Vápnik (Ca) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2,5kg

Podobné produkty
Čokoláda horká ARIBA 72% 10kg
1 ks
Taliansko
217,09 €
21,71 €/kg
Figaro čokoláda na varenie 90g
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Kakaové maslo Callebaut 1kg
1 ks
Belgicko
77,49 €
77,49 €/kg
Čokoláda mliečna 33,6% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
13,19 €
32,98 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Čokoláda mliečna BAY 20kg
1 ks
Taliansko
265,69 €
13,28 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Čokoláda karamelová GOLD CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
94,59 €
37,84 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
13,99 €
34,98 €/kg
Čokoláda tmavá 70,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
15,19 €
37,98 €/kg
Čokoláda biela 28% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
13,89 €
34,73 €/kg
Čokoláda ružová RUBY 32,8% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
91,99 €
36,80 €/kg
Čokoláda mliečna 33,6% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
72,59 €
29,04 €/kg
Čokoláda ružová RUBY 33,6% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
18,19 €
45,47 €/kg
Čokoláda biela CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
71,89 €
28,76 €/kg
ORION Čokoláda na varenie 90g
1 ks
Česká republika
1,89 €
21,00 €/kg
Čokoláda karamelová GOLD 30,4% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
17,89 €
44,73 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
13,99 €
34,98 €/kg
Čokoláda karamelová GOLD 30,4% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
17,89 €
44,73 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Čokoláda karamelová GOLD CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
94,59 €
37,84 €/kg
Čokoláda tmavá 70,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
15,19 €
37,98 €/kg
Čokoláda tmavá 70% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
79,59 €
31,84 €/kg
Čokoláda ružová RUBY 32,8% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
91,99 €
36,80 €/kg
Čokoláda ružová RUBY 33,6% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
18,19 €
45,47 €/kg
Čokoláda biela CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
71,89 €
28,76 €/kg
Čokoláda mliečna 33,6% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
72,59 €
29,04 €/kg
Barry Callebaut Belgium N.V.
Aalstersestraat 122,9280 Lebbeke-Wieze , Belgickoviac informácií o distribútorovi
Čokoláda ružová RUBY 32,8% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
91,99 €
36,80 €/kg
Čokoláda mliečna 33,6% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
72,59 €
29,04 €/kg
Čokoláda karamelová GOLD CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
94,59 €
37,84 €/kg
Čokoláda tmavá 70% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
79,59 €
31,84 €/kg
Čokoláda karamelová GOLD 30,4% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
17,89 €
44,73 €/kg
Čokoláda ružová RUBY 33,6% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
18,19 €
45,47 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
13,99 €
34,98 €/kg
Čokoláda tmavá 70,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
15,19 €
37,98 €/kg
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Čokoláda biela 28% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
13,89 €
34,73 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Čokoláda tmavá 70% CALLEBAUT 2,5kg
Čokoláda tmavá 70% CALLEBAUT 2,5kg
79,59 € s 23% DPH