Chicco Hrebeň na vyčesanie mliečnych chrást 0+

1 ks
Čína
Chicco Hrebienok na vyčesávanie mliečnych chrást. Balenie obsahuje: 1ks
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky pre dieťa
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 332,50 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,99 € s 23% DPH
Chicco Hrebeň na vyčesanie mliečnych chrást 0+

Jemný hrebeň je ideálny pre jemné vyčesávanie zaschnutých mliečnych chrást počas prvých mesiacov života vášho dieťaťa. Jeho jemné a zaoblené zúbky neublížia citlivej detskej pokožke. Pre zabezpečenie maximálnej sterility možno hrebeň tepelne sterilizovať.

  • Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Návod na použitie:  Návod na použitie: Pred každým použitím si vždy prečítajte etiketu! Všetky súčasti balenia uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je hračka, nikdy nenechajte svoje dieťa používať výrobok bez dozoru dospelej osoby. Čistenie: Jemne vyčistite teplou vodou (max 30 °C) a neutrálnym čistiacim prostriedkom, dôkladne opláchnite a nechajte úplne vyschnúť pred uložením na chladnom a suchom mieste.

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Podobné produkty
Chicco Hubka na umývanie s iónmi zo striebra 6m+
1 ks
Taliansko
8,99 €
249,72 €/kg
Chicco Hrebeň a kefa oranžová 0+
1 ks
Čína
7,99 €
4,00 €/ks
Chicco Nožnice pre novorodencov guľatá špička
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Babyono Kefa a hrebeň na vlasy super jemná šedá
1 ks
Čína
5,49 €
156,86 €/kg
Babyono Klieštiky ergonomické biele
1 ks
Čína
2,99 €
175,88 €/kg
-37%
Babyono Handrička na umývanie biela
1 ks
Poľsko
3,49 €
2,19 €
84,23 €/kg
-33%
Babyono Teplomer digitálny s ohybnou špičkou
1 ks
Čína
5,79 €
3,89 €
389,00 €/kg
Chicco Hrebeň a kefa modrá 0+
1 ks
Čína
7,99 €
4,00 €/ks
Chicco Hubka na kúpanie detská
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/kg
Babyono Odsávačka nosná biela
1 ks
Čína
2,99 €
157,37 €/kg
-26%
Avent Cumlík Ultra air zvieratko 0-6m girl 2ks
1 ks
Holandsko
8,39 €
6,19 €
3,10 €/ks
Babyono Teplomer do vody mýval
1 ks
Čína
3,99 €
173,48 €/kg
Chicco Nožnice pre novorodencov krátke
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Babyono Sáčky voňavé na likvidáciu plienok 100ks
1 ks
Čína
3,99 €
0,04 €/ks
Babyono Set manikúra pre deti šedá
1 ks
Čína
6,99 €
80,34 €/kg
-49%
Avent Sada starostlivosti SCH401/00
1 ks
Čína
36,99 €
18,79 €
87,40 €/kg
Chicco Sáčky voňavé na likvidáciu plienok 50ks
1 ks
Čína
3,99 €
52,50 €/kg
Avent Cumlík Ultra air 6-18m boy 2ks
Dočasne nedostupné
1 ks
9,59 €
4,80 €/ks
Chicco Nálepky farebné po uštipnutí hmyzom 30ks
1 ks
Taliansko
3,99 €
0,13 €/ks
Babyono Teplomer do vody šedý
1 ks
Čína
3,99 €
99,75 €/kg
Chicco Natural Sensation Krém na tvár 50ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/LIT
Chicco Sensitive Jemný dotyk 30PD 750ml
1 ks
Taliansko
2,99 €
0,10 €/praciu dávku
Chicco Baby Moments Krém vyživujúci 100ml
1 ks
Taliansko
4,99 €
49,90 €/LIT
Chicco Baby Moments masážny olej 200ml
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/LIT
-33%
Chicco Lyžička silikón Soft zelená 6+
1 ks
Taliansko
5,09 €
3,39 €
54,68 €/kg
Chicco Natural Sensation Telové mlieko 500ml
1 ks
Taliansko
16,99 €
33,98 €/LIT
Chicco Hrebeň a kefa modrá 0+
1 ks
Čína
7,99 €
4,00 €/ks
Chicco Hubka na kúpanie detská
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/kg
Chicco Baby Moments Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
59,90 €/LIT
Chicco Nožnice pre novorodencov krátke
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Artsana SpA,
Via F. Catelli, 1, 22070 Prato Pagano CO, Talianskoviac informácií o distribútorovi
Chicco Natural Sensation Šampón s aloe 500ml
1 ks
Taliansko
9,99 €
19,98 €/LIT
Chicco Nožnice pre novorodencov guľatá špička
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Chicco Baby Moments Škrob do kúpeľa Sensitive 250g
1 ks
Taliansko
5,99 €
23,96 €/kg
Chicco Čistiace obrúsky na prsia 72ks
1 ks
Taliansko
3,99 €
0,06 €/ks
Chicco Sensitive Jemný dotyk 30PD 750ml
1 ks
Taliansko
2,99 €
0,10 €/praciu dávku
Chicco Baby Moments Šampón na telo 500ml
1 ks
Taliansko
5,49 €
10,98 €/LIT
Chicco Čistiace obrúsky na prsia 16ks
1 ks
Taliansko
1,99 €
0,12 €/ks
-33%
Chicco Lyžička silikón Soft zelená 6+
1 ks
Taliansko
5,09 €
3,39 €
54,68 €/kg
Chicco Baby Moments Šampón Relax 500ml
1 ks
Taliansko
5,49 €
10,98 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na tvár 50ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Chicco Hrebeň na vyčesanie mliečnych chrást 0+
Chicco Hrebeň na vyčesanie mliečnych chrást 0+
3,99 € s 23% DPH