Chicco Hubka na kúpanie detská

1 ks
Taliansko
Chicco Hubka na kúpanie detská, super absorpčná
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Doplnky pre dieťa
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 159,80 €
Na sklade viac ako 1 ks
7,99 € s 23% DPH
Chicco Hubka na kúpanie detská

Extra absorpčná hubka je vyrobená z čistej prírodnej celulózy, ktorá je dobre známa vysokou kapacitou absorpcie vody. Keď je nasiaknutá vodou je veľmi mäkká a extrémne jemná k detskej pokožke.

  • Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Návod na použitie:  Návod na použitie: Pred každým použitím si vždy prečítajte etiketu!

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Podobné produkty
Chicco Nožnice pre novorodencov guľatá špička
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
-49%
Avent Sada starostlivosti SCH401/00
1 ks
Čína
36,99 €
18,79 €
87,40 €/kg
Babyono Teplomer do vody mýval
1 ks
Čína
3,99 €
173,48 €/kg
Babyono Teplomer do vody šedý
1 ks
Čína
3,99 €
99,75 €/kg
-33%
Babyono Teplomer digitálny s ohybnou špičkou
1 ks
Čína
5,79 €
3,89 €
389,00 €/kg
Babyono Set manikúra pre deti šedá
1 ks
Čína
6,99 €
80,34 €/kg
Chicco Hrebeň na vyčesanie mliečnych chrást 0+
1 ks
Čína
3,99 €
332,50 €/kg
-37%
Babyono Handrička na umývanie biela
1 ks
Poľsko
3,49 €
2,19 €
84,23 €/kg
Babyono Odsávačka nosná biela
1 ks
Čína
2,99 €
157,37 €/kg
Chicco Hrebeň a kefa oranžová 0+
1 ks
Čína
7,99 €
4,00 €/ks
-26%
Avent Cumlík Ultra air zvieratko 0-6m girl 2ks
1 ks
Holandsko
8,39 €
6,19 €
3,10 €/ks
Chicco Hrebeň a kefa modrá 0+
1 ks
Čína
7,99 €
4,00 €/ks
Babyono Sáčky voňavé na likvidáciu plienok 100ks
1 ks
Čína
3,99 €
0,04 €/ks
Chicco Nálepky farebné po uštipnutí hmyzom 30ks
1 ks
Taliansko
3,99 €
0,13 €/ks
Babyono Klieštiky ergonomické biele
1 ks
Čína
2,99 €
175,88 €/kg
Babyono Kefa a hrebeň na vlasy super jemná šedá
1 ks
Čína
5,49 €
156,86 €/kg
Chicco Sáčky voňavé na likvidáciu plienok 50ks
1 ks
Čína
3,99 €
52,50 €/kg
Chicco Nožnice pre novorodencov krátke
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Chicco Hubka na umývanie s iónmi zo striebra 6m+
1 ks
Taliansko
8,99 €
249,72 €/kg
Avent Cumlík Ultra air 6-18m boy 2ks
Dočasne nedostupné
1 ks
9,59 €
4,80 €/ks
Chicco Baby Moments Šampón Relax 500ml
1 ks
Taliansko
5,49 €
10,98 €/LIT
-33%
Chicco Lyžička silikón Soft zelená 6+
1 ks
Taliansko
5,09 €
3,39 €
54,68 €/kg
-28%
Chicco Odsávačka nosná PhysioClean
1 ks
Čína
9,79 €
7,09 €
7,09 €/ks
Chicco Baby moments šampón Protection 200ml
1 ks
Taliansko
3,49 €
17,45 €/LIT
Chicco Vložky popôrodné 100% organická bavlna 10ks
1 ks
Taliansko
9,99 €
1,00 €/ks
Chicco Natural Sensation Krém na tvár 50ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/LIT
Chicco Sensitive Sladký Púder 30PD 750ml
1 ks
Taliansko
2,99 €
0,10 €/praciu dávku
Chicco Baby moments šampón jemný 200ml
1 ks
Taliansko
3,99 €
19,95 €/LIT
Chicco Sensitive Sladký Púder 60PD 1,5l
1 ks
Taliansko
5,99 €
0,10 €/praciu dávku
Chicco Baby Moments Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
59,90 €/LIT
Artsana SpA,
Via F. Catelli, 1, 22070 Prato Pagano CO, Talianskoviac informácií o distribútorovi
Chicco Hubka na umývanie s iónmi zo striebra 6m+
1 ks
Taliansko
8,99 €
249,72 €/kg
Chicco Baby Moments Šampón na telo 500ml
1 ks
Taliansko
5,49 €
10,98 €/LIT
-30%
Chicco Tyčinky vatové anatomické 60ks
1 ks
Taliansko
2,99 €
2,09 €
0,03 €/ks
-33%
Chicco Vložky do podprsenky antibakteriálne 30ks
1 ks
Taliansko
6,39 €
4,29 €
0,14 €/ks
Chicco Nohavičky popôrodné sieťované elastické 4ks
1 ks
Taliansko
6,99 €
1,75 €/ks
-32%
Chicco Baby Moments Sun Spray SPF50+ 150ml
1 ks
Taliansko
16,99 €
11,49 €
76,60 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
79,90 €/LIT
Chicco Podbradníky jednorazové 36ks
1 ks
Taliansko
9,99 €
0,28 €/ks
Chicco Baby Moments Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
59,90 €/LIT
Chicco SkinToSkin Chránič bradaviek 2ks S/M
1 ks
Taliansko
7,99 €
4,00 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Chicco Hubka na kúpanie detská
Chicco Hubka na kúpanie detská
7,99 € s 23% DPH