Chicco Baby Moments mlieko 87% natural 500ml

1 ks
Taliansko
Chicco Mlieko telové s dávkovačom Baby Moments 87 % prírodných zložiek 500 ml
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Detské telové mlieka
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 17,98 €
Na sklade viac ako 1 ks
8,99 € s 23% DPH
Chicco Baby Moments mlieko 87% natural 500ml

Telové mlieko zvlhčuje detskú pokožku a pomáha ju tak udržiavať jemnú a hebkú. Obsahuje sladké mandľové mlieko, ktoré pokožku vyživuje a zvláčňuje. Vlastnosti: - Receptúra s 87 % prírodných zložiek - Nemastná textúra, rýchlo sa vstrebáva - Dermatologicky a oftalmologicky testované - Nezameniteľná jemná vôňa Chicco Baby Moments - Určené: pre deti od narodenia - Objem: 500 ml Zloženie: INGREDIENTS INCI UE (USA): AQUA (WATER), DIETHYLHEXYL CARBONATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PANTHENOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL [PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL], PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, ACRYLATES/VINYL ISODECánoATE CROSSPOLYMER, SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS FRUIT EXTRACT [PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) FRUIT EXTRACT], MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM GLUCONATE.

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť uvedená na obale. Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste v uzavretej nádobe. Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Návod na použitie:  Návod na použitie: Pred každým použitím si vždy prečítajte etiketu! Bezpečnostné upozornenia – všeobecné Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Bezpečnostné upozornenia – prevencia Nepoužívajte, kým si neprečítate a nepochopíte všetky bezpečnostné opatrenia. Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. Pri používaní výrobku nejedzte, nepite ani nefajčite. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Bezpečnostné upozornenia – uchovávanie Uchovávajte na suchom mieste. Uchovávajte v uzavretej nádobe.

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie

Zloženie výrobku: AQUA (WATER), DIETHYLHEXYL CARBONATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PANTHENOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL [PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL], PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, ACRYLATES/VINYL ISODECánoATE CROSSPOLYMER, SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS FRUIT EXTRACT [PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) FRUIT EXTRACT], MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM GLUCONATE.

Obsah balenia

1ks = 500ml

Podobné produkty
Purity Vision Bio Detské telové maslo 200ml
1 ks
Česká republika
15,19 €
75,95 €/LIT
Chicco Natural Sensation Telové mlieko 500ml
1 ks
Taliansko
16,99 €
33,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Kit & Kin Olej na telo 100ml
1 ks
Spojené kráľovstvo
11,09 €
110,90 €/LIT
Chicco Baby Moments Telové mlieko 200ml
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkový olej pre deti 100ml
1 ks
Česká republika
12,59 €
125,90 €/LIT
Chicco Hrebeň na vyčesanie mliečnych chrást 0+
1 ks
Čína
3,99 €
332,50 €/kg
Chicco Tyčinky vatové 160ks
1 ks
Taliansko
1,99 €
0,01 €/ks
Chicco Baby Moments Šampón Relax 500ml
1 ks
Taliansko
5,49 €
10,98 €/LIT
Chicco Natural Sensation Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
79,90 €/LIT
Chicco Nohavičky popôrodné sieťované elastické 4ks
1 ks
Taliansko
6,99 €
1,75 €/ks
Chicco Hubka na umývanie s iónmi zo striebra 6m+
1 ks
Taliansko
8,99 €
249,72 €/kg
Chicco Čistiace obrúsky na prsia 16ks
1 ks
Taliansko
1,99 €
0,12 €/ks
Chicco Natural Sensation Šampón s kamilkou 500ml
1 ks
Taliansko
9,99 €
19,98 €/LIT
Chicco Baby Moments Krém vyživujúci 100ml
1 ks
Taliansko
4,99 €
49,90 €/LIT
Chicco Nožnice pre novorodencov krátke
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Artsana SpA,
Via F. Catelli, 1, 22070 Prato Pagano CO, Talianskoviac informácií o distribútorovi
Chicco Hrebeň a kefa modrá 0+
1 ks
Čína
7,99 €
4,00 €/ks
-33%
Chicco Vložky do podprsenky antibakteriálne 30ks
1 ks
Taliansko
6,39 €
4,29 €
0,14 €/ks
Chicco Čistiace obrúsky na prsia 16ks
1 ks
Taliansko
1,99 €
0,12 €/ks
Chicco Nálepky farebné po uštipnutí hmyzom 30ks
1 ks
Taliansko
3,99 €
0,13 €/ks
Chicco Natural Sensation Krém na zadoček 100ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
79,90 €/LIT
Chicco Nohavičky popôrodné sieťované elastické 4ks
1 ks
Taliansko
6,99 €
1,75 €/ks
Chicco Nožnice pre novorodencov krátke
1 ks
Čína
4,99 €
199,60 €/kg
Chicco Natural Sensation Krém na tvár 50ml
1 ks
Taliansko
7,99 €
159,80 €/LIT
Chicco SkinToSkin Chránič bradaviek 2ks M/L
1 ks
Taliansko
7,99 €
4,00 €/ks
Chicco Baby Moments Škrob do kúpeľa Sensitive 250g
1 ks
Taliansko
5,99 €
23,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Chicco Baby Moments mlieko 87% natural 500ml
Chicco Baby Moments mlieko 87% natural 500ml
8,99 € s 23% DPH