Čalamáda pikantná vedierko 800g Kapp

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Fermentovaná zelenina
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za kg 3,98 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,99 € s 19% DPH
2,59 €
Čalamáda pikantná vedierko 800g Kapp

Pikantná čalamáda.Zmes zeleniny nakladaná v sladkokyslom náleve.1kg

Skladovanie

Skladujte pri teplote od +5°C do +15°C. Po otvorení skladujte pri teplote od +5°C do +8°C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Zloženie

Zmes zeleniny"kapusta biela,cibuľa,mrkva,feferónkauhorka,paprika,koreniny,HORČICNÉ SEMENO,nálev(voda,sladidlo"sukralóza,ocot,jedlá soľ,antioxidant:DISIRIČITAN DRASELNÝ,konzervačná látka:benzoán sodný,kyselina sorbová)

Alergény

Horčičné semienko, Disiričitan draselný

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 27,00
Energetická hodnota [KJ]: 118,00
Tuky [Gram]: 0,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5,67
z toho cukry [Gram]: 3,21
Vláknina [Gram] 1,42
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,86
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,15
Podobné produkty
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Kukurica baby v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,89 €
14,54 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
8,09 €
2,31 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,84 €/kg
Karfiol vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
Pravnianske Plnené feferóny 370g
1 ks
Slovensko
6,39 €
31,95 €/kg
Cvikla (Červená repa) krájaná 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
3,98 €/kg
Kukurica cukrová predvarená 2 klasy (400g) Pickles
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Ervin Kimči reďkovka 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Kapusta kvasená vedierko 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
2,49 €
3,56 €/kg
Kimchi karfiol 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Ervin Kimči originál 500g
1 ks
Slovensko
11,69 €
24,61 €/kg
Cibuľka perličky v náleve vedierko 280g Pickles
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Pickles
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,11 €/kg
Kapusta kvasená sáčok 1kg Pickles
1 ks
Slovensko
1,69 €
2,41 €/kg
Kimchi originál 500g Rodkva
1 ks
Slovensko
11,79 €
23,58 €/kg
Paprika plnená kapustou vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,19 €
4,38 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
-19%
Kapusta kvasená sáčok 1kg Kapp
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,45 €
2,07 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Čalamáda pikantná vedierko 800g Kapp
Čalamáda pikantná vedierko 800g Kapp
1,99 € s 19% DPH
2,59 €