Bylinky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
14 produktov
Korenie Majoránka 100g LUNYS
1 ks
Egypt
2,39 €
23,90 €/kg
Korenie Oregano drvené 250g LUNYS
1 ks
Turecko
3,80 €
12,67 €/kg
Korenie Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,45 €
64,29 €/kg
Korenie Majorán 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,39 €
55,71 €/kg
Korenie Kôpor 10g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
65,00 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
92,85 €/kg
Korenie Bazalka drvená 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Pažítka 5g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,65 €
130,00 €/kg
Korenie bazalka sušená LUNYS 170g
1 ks
Turecko
4,19 €
24,65 €/kg
Korenie Petržlenová vňať 100g LUNYS
1 ks
Poľsko
3,49 €
34,90 €/kg
Korenie Tymian sušený 130g LUNYS dóza
1 ks
Egypt
2,79 €
21,46 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana