Balená Ovocná zmes 2,5kg

1 BA
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Jadrové ovocie
Cena za kg 15,59 €
Skladom
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
15,59 € s 19% DPH
Balená Ovocná zmes 2,5kg

Chladený čistený výrobok - mix ovocia

Skladovanie:
  • Skladujte maximálne 7 dní pri teplote od 2°C do 5°C.
Príprava:
  • Výrobok je určený na priamy konzum.

Zloženie
  • jablko zelené, jablko červené, pomaranč, melón žltý Cantaloupe, ananás, hrozno biele
Podobné produkty
Jablká zelené Golden kal. 70-75, I.Tr
1 kg
Rakúsko
Slovensko
0,52 €
2,09 €/kg
-31%
Jablká červené Gala voľné kal. 70+, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,38 €
0,26 €
1,45 €/kg
-20%
Hruška červená Cheeky kal. 65+, I.trieda
1 kg
Taliansko
0,40 €
0,32 €
2,15 €/kg
Jablká červené Pink Lady kal. 75-80, I.trieda
1 kg
Čile
Taliansko
0,56 €
2,69 €/kg
Jablká červené Red Chief ukl. kal. 70-75, I.Tr
1 kg
Taliansko
0,40 €
2,49 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká zelené Golden Delicious kal. 65-70, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,30 €
1,99 €/kg
Jablká zelené Granny Smith kal. 75-80, I.trieda
1 kg
Taliansko
0,47 €
2,59 €/kg
Hruška Dule kal.60+, I.trieda
1 kg
Grécko
1,69 €
4,89 €/kg
Hrušky Nashi kal. 40, I.trieda
1 ks
Čína
0,99 €
3,96 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Jablká červené Evelina ukladané kal. 80+, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,54 €
2,69 €/kg
Zmes korenia na gril Mexico 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
12,14 €/kg
Žemľové kocky 500g Lunys
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/kg
Korenie Paprika sladká Prémium 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
9,39 €
9,39 €/kg
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
5,09 €
5,09 €/kg
Lunys Hríbový bujón 1kg
1 ks
Slovensko
6,50 €
6,50 €/kg
Korenie wok India Garam Masala 500g Lunys dóza
1 ks
Slovensko
8,09 €
16,18 €/kg
Korenie Čierne korenie celé 500g LUNYS
1 ks
Vietnam
9,99 €
19,98 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Lunys, s.r.o.
LUNYS, s.r.o., Hlavná 4512/96, 059 51 Popradviac informácií o distribútorovi
Balená Ovocná zmes 2,5kg
1 BA
Európska únia
15,59 €
15,59 €/kg
Balené Kiwi čistené celé 2,5kg
1 BA
23,99 €
23,99 €/BA
Balená 100% grepová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
41,04 €
8,21 €/LIT
Balená Zelenina 1kg tácka
1 BA
Slovensko
2,69 €
2,69 €/kg
Balený Ananás čistený plátky 2,5kg
1 BA
19,89 €
19,89 €/kg
Balená Zelenina 500g
1 BA
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Balená 100% pomarančová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
37,05 €
7,41 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Balená Ovocná zmes 2,5kg
Balená Ovocná zmes 2,5kg
15,59 € s 19% DPH