Allnature Kaiserky bezlepkové 100g

1 ks
Poľsko
Allnature Bezlepkové kaiserky. Vynikajúce bezlepkové kaiserky sú vhodné pre každého, kto si chce dopriať kvalitné a ľahko stráviteľné pečivo. Hmotnosť / Objem balenia: 100g
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Bagety, žemle
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 24,90 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,49 € s 19% DPH
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g

Bezlepkové kaiserky sú špeciálne určené pre osoby dodržiavajúce bezlepkovú diétu alebo pre tých, ktorí sa snažia lepok vo svojej strave obmedziť. Bezlepkové pečivo je navyše aj bez laktózy a sóje.



  • Skladovanie: Skladujte od 5 do 25 supňov.
  • Návod na použitie: Produkt je určený na priamu spotrebu. Môže byť ohrievaný v toastovači alebo rúre.
Zloženie

Zloženie výrobku: Voda, múka (ryža, pšeno), škrob (zemiakový, ryžový), olej repkový, rastlinná vláknina (psyllium, zemiaková vláknina, vláknina zelený hrášok), ryžový sirup, zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza, sekant soľ. Výrobok je balený v ochrannej atmosfére.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 254
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1066
Tuky [Gram] 6.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 42.6
z toho cukry [Gram] 2.9
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.5
Soľ (NaCl) [Gram] 1
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 100g

Podobné produkty
Bagetky Mini Baguette bezgluténové 150g Schär
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
18,60 €/kg
Mrazená Kornbageta bezglutenová 2x120g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
2,69 €
11,21 €/kg
Allnature Bagetky Bezlepkové s paradajkami, bazalkou a cesnakom 110g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,49 €
22,64 €/kg
Spotrebujte do 14.10.26 Spotreba 14.10.26
-20%
Focaccia al Rosmarino bezgluténový 200g Schär VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
3,29 €
2,63 €
13,16 €/kg
Focaccia al Rosmarino bezgluténový 200g Schär
1 ks
Taliansko
3,29 €
16,45 €/kg
NutriFree Baguette bezgluténová bageta 90g
1 ks
Taliansko
2,09 €
23,22 €/kg
Mrazené Rožky predpečené bezgluténové Pekáreň Harmónia 5x60g
1 ks
Slovensko
2,39 €
7,97 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-20%
Mr.Bageta biela bezglut. 2x120g PH VÝPREDAJ
1 ks
3,19 €
2,55 €
10,63 €/kg
Momentálne nedostupný
Mrazené Žemle Hamburger bezglut. 2x120g Pek.Harmónia
1 ks
Slovensko
2,69 €
11,21 €/kg
Pečivo Ciabatta Rustica bezlepková 200g Schär
Dočasne nedostupné
1 ks
3,19 €
15,95 €/kg
Žemle Panini bezgluténové 130g Schär
1 ks
Španielsko
2,20 €
16,90 €/kg
NutriFree Panino Hamburger bezglut. žemla 180g
1 ks
Taliansko
2,49 €
13,83 €/kg
Pečivo Ciabatta bezlepková 200g Schär
1 ks
Taliansko
3,09 €
15,45 €/kg
Žemle Hamburger bezgluténové 300g Schär
1 ks
Taliansko
3,69 €
12,30 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Allnature Biely ocot sprej 10% - 500 ml
1 ks
Poľsko
2,89 €
5,78 €/LIT
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
1 ks
Poľsko
2,49 €
24,90 €/kg
Allnature Zmes svačinka Sport 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Sirup Datľový 250ml
Dočasne nedostupné
1 ks
4,19 €
16,76 €/LIT
Allnature Perkarbonát sodný 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
3,95 €
3,95 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Sezamové semienka čierne 100g Allnature
1 ks
Mnohonárodnostný štát Bolívia
1,25 €
12,50 €/kg
 Allnature Kyselina citrónová v spreji 500ml
1 ks
Čína
4,09 €
8,18 €/LIT
Allnature Biely ocot sprej 10% s vôňou citrónu 500 ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Chlebík bezlepkový raňajkový superfoods 350g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
10,83 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
Allnature EKO tablety do umývačky 60ks.
1 ks
Česká republika
9,15 €
0,15 €/ks
Allnature Perkarbonát sodný 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
3,95 €
3,95 €/kg
Allnature Sirup Datľový 250ml
Dočasne nedostupné
1 ks
4,19 €
16,76 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
2,49 € s 19% DPH