Termopáska do pokladne 80x80x12, 5ks Omeko

1 ks
Poľsko
Omeko Tepelná rolka 80m x 80 mm x 12 m m , Vysoká kvalita a spoľahlivosť. Balenie obsahuje 5 Kusov.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Kancelárske potreby
Cena za kg 6,83 €
Na sklade viac ako 100 ks
7,89 € s 23% DPH
Termopáska do pokladne 80x80x12, 5ks Omeko

Omeko Termické valčeky 80x80x12 sú vynikajúcim výberom pre firmy, ktoré oceňujú čistý a jasný výtlačok, dlhú životnosť a bezpečnosť používania. Vyrobené z vysoko kvalitného termického papiera, zaručujú trvanlivosť a spoľahlivosť a absencia BPA ich robí bezpečnými pre zdravie a životné prostredie. Rolky sú kompatibilné so širokou škálou tlačových zariadení, ako sú registračné pokladnice, platobné terminály a bankomaty. Najdôležitejšie vlastnosti tepelných valčekov Omeko: • Vysoká kvalita papiera – zabezpečuje čistý, kontrastný a trvanlivý výtlačok. • Bezpečnosť – výrobok je BPA Free, čo znamená, že neobsahuje škodlivé chemické látky. • Dlhá životnosť – dĺžka rolky až 80 metrov minimalizuje potrebu častej výmeny. • Tichá prevádzka – tepelné rolky nevyžadujú použitie atramentu ani pásky, vďaka čomu je tlač rýchla a bezhlučná. • Univerzálne použitie – ideálne pre registračné pokladnice, platobné terminály, bankomaty, pokladničné tlačiarne a POS systémy. • Dôkaz transakcie – vynikajúci na vystavovanie pokladničných dokladov a potvrdení o platbe. Technické špecifikácie valčekov Omeko: • Šírka: 80 mm • Dĺžka: 80 m. Priemer gule: 12 mm • Farba:Biela



Obsah balenia

Balenie obsahuje 5 Kusov.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Kancelársky papier B.D.W 80g A4 biely, bal. 500ks
1 BA
Európska únia
4,99 €
0,01 €/ks
Darček
Stabilo Náplne Easy original medium 6ks
1 ks
Česká republika
5,99 €
1,00 €/ks
Darček
Stabilo Náplne Easy original fine 6ks
1 ks
Česká republika
5,99 €
272,27 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzka Easy graph S R HB petrolejová
1 ks
Česká republika
1,85 €
1,85 €/ks
Darček
Stabilo Liner point 88 Neon 6ks
1 ks
Nemecko
6,19 €
1,03 €/ks
Darček
Stabilo Fixky Trio A-Z 18ks
1 ks
Česká republika
6,39 €
0,35 €/ks
Trvalo výhodné
Pero gumovateľné modré Pilot
1 ks
Slovensko
2,59 €
17,27 €/kg
Kalkulačka Vector
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Box na zošity BBF A4
1 ks
Česká republika
4,99 €
13,13 €/kg
Darček
Stabilo Fixky power 18ks
1 ks
Česká republika
7,49 €
0,42 €/ks
Darček
Stabilo Pero Easy original L modrá 1ks
1 ks
Česká republika
8,99 €
8,99 €/ks
Euroobal A4 transparentný lesklý 100ks
1 BA
Čína
3,49 €
0,03 €/ks
Darček
Stabilo Pero Easy original L  ružová
1 ks
Česká republika
8,99 €
8,99 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzky Trio hrubá a krátka 12ks
1 ks
Česká republika
5,99 €
0,50 €/ks
Dierovačka na 10 listov
1 ks
Čína
2,19 €
2,19 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzka Easy graph R HB petrolejová
1 ks
Česká republika
1,85 €
1,85 €/ks
Box na zošity Playworld A4
1 ks
Česká republika
4,99 €
15,12 €/kg
Darček
Stabilo Liner point 88 10ks
1 ks
Nemecko
10,19 €
1,02 €/ks
Papier farebný lepiaci A4, 10 listov
1 ks
Čína
1,95 €
0,19 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzky Easy colors R 6ks
1 ks
Česká republika
9,99 €
1,67 €/ks
Termopáska do pokladne 80x80x12, 5ks Omeko
1 ks
Poľsko
7,89 €
6,83 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Termopáska do pokladne 80x80x12, 5ks Omeko
Termopáska do pokladne 80x80x12, 5ks Omeko
7,89 € s 23% DPH