Euroobal A4 transparentný lesklý 100ks

1 BA
Čína
Wiky Euroobal A4 40 µm transparentný, lesklý. Balenie obsahuje 100ks.
Krajina pôvodu Čína
Kategória Kancelárske potreby
Cena za ks 0,03 €
Na sklade viac ako 10 BA
3,49 € s 23% DPH
Euroobal A4 transparentný lesklý 100ks

Euroobal A4 40 µm transparentný, lesklý 100ks

Transparentný lesklý euroobal s eurozávesom na dokumenty formátu A4, otvor zhora, s europerforáciou, hrúbka 40 mic; 100 ks v balení.

  • Materiál: Polypropylén (PP)
  • Horné otváranie (vertikálne)
  • Povrchová úprava: Číra / Hladká
Obsah balenia

Produkt sa predáva po 1ks. Balenie obsahuje 100ks.

Podobné produkty
Papier farebný lepiaci A4, 10 listov
1 ks
Čína
1,95 €
0,19 €/ks
Darček
Stabilo Liner point 88 Neon 6ks
1 ks
Nemecko
6,19 €
1,03 €/ks
Darček
Stabilo Fixky Trio A-Z 18ks
1 ks
Česká republika
6,39 €
0,35 €/ks
Trvalo výhodné
Kancelársky papier B.D.W 80g A4 biely, bal. 500ks
1 BA
Európska únia
4,99 €
0,01 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzky Easy colors R 6ks
1 ks
Česká republika
9,99 €
1,67 €/ks
Darček
Stabilo Náplne Easy original medium 6ks
1 ks
Česká republika
5,99 €
1,00 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzka Easy graph R HB petrolejová
1 ks
Česká republika
1,85 €
1,85 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzka Easy graph S R HB petrolejová
1 ks
Česká republika
1,85 €
1,85 €/ks
Darček
Stabilo Náplne Easy original fine 6ks
1 ks
Česká republika
5,99 €
272,27 €/ks
Kalkulačka Vector
1 ks
Čína
2,79 €
2,79 €/ks
Darček
Stabilo Pero Easy original L  ružová
1 ks
Česká republika
8,99 €
8,99 €/ks
Box na zošity Playworld A4
1 ks
Česká republika
4,99 €
15,12 €/kg
Dierovačka na 10 listov
1 ks
Čína
2,19 €
2,19 €/ks
Darček
Stabilo Liner point 88 10ks
1 ks
Nemecko
10,19 €
1,02 €/ks
Box na zošity BBF A4
1 ks
Česká republika
4,99 €
13,13 €/kg
Darček
Stabilo Pero Easy original L modrá 1ks
1 ks
Česká republika
8,99 €
8,99 €/ks
Darček
Stabilo Ceruzky Trio hrubá a krátka 12ks
1 ks
Česká republika
5,99 €
0,50 €/ks
Trvalo výhodné
Pero gumovateľné modré Pilot
1 ks
Slovensko
2,59 €
17,27 €/kg
Darček
Stabilo Pero Easy original R modrá
1 ks
Česká republika
8,99 €
8,99 €/ks
Darček
Stabilo Fixky power 18ks
1 ks
Česká republika
7,49 €
0,42 €/ks
Box na zošity Playworld A4
1 ks
Česká republika
4,99 €
15,12 €/kg
Vajíčka plastové Dekoračné 6ks
1 ks
Čína
2,19 €
73,00 €/kg
Box na zošity BBF A4
1 ks
Česká republika
4,99 €
13,13 €/kg
Euroobal A4 transparentný lesklý 100ks
1 BA
Čína
3,49 €
0,03 €/ks
Wiky Girlanda srdce 3m
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
63,00 €/kg
Šablóny Vianočné 25cm
1 ks
Čína
3,29 €
54,83 €/kg
Wiky Okenná Dekorácia Halloween 41x29 cm
1 ks
Čína
2,19 €
43,80 €/kg
Wiky Okenná Dekorácia Srdiečka 30x30cm
1 ks
Čína
0,59 €
26,82 €/kg
Wiky Lampión Tekvica valec 15cm
1 ks
Čína
1,79 €
47,11 €/kg
Girlanda biela 3,6m
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
56,33 €/kg
Distribútor: Wiky s.r.o.
Bratislavská 905, 900 45 Malinovo, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Toto Guma mazacia 4x3x1cm
1 ks
Čína
0,30 €
12,00 €/kg
Hravé úlohy pre školákov pre deti 7-8rokov
1 ks
India
5,09 €
16,16 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové taniere Mickey 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Toto Lepidlo tuhé 25g
1 ks
Čína
0,69 €
0,69 €/ks
Vajíčka plastové Dekoračné 6ks
1 ks
Čína
2,19 €
73,00 €/kg
Wiky Okenná Dekorácia Halloween 41x29 cm
1 ks
Čína
2,19 €
43,80 €/kg
Nafukovací bazén Minnie 122x25cm
1 ks
Čína
13,69 €
13,69 €/ks
Toto Špendlíky zatváracie 30mm
1 ks
Čína
1,09 €
0,02 €/ks
Šablóny Vianočné 25cm
1 ks
Čína
3,29 €
54,83 €/kg
Toto Pero gelové set 4ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,75 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Euroobal A4 transparentný lesklý 100ks
Euroobal A4 transparentný lesklý 100ks
3,49 € s 23% DPH