Syr Bánovecká parenica neúdená 110g Milsy VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
BÁNOVECKÁ parenica neúdená FP 110 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 18 ks
Cena za kg 9,05 €
Momentálne nedostupný
1,00 € s 19% DPH
1,99 €
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g Milsy VÝPREDAJ

Parený, nezrejúci, polomäkký, polotučný syr.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote od +2 °C do + 8 °C
  • Návod na použitie: Na priamy konzum
Zloženie

Zloženie výrobku: Pasterizované mlieko, jedlá soľ, syridlo, mliekarenská kultúra.

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok obsahuje mlieko.

Podobné produkty
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g MIlsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Syr Bánovecká parenica údená 108g Milsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,43 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g MIlsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
7,56 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Milsy
1 ks
Slovensko
0,79 €
3,95 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g MIlsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Bánovecká parenica neúdená 110g Milsy VÝPREDAJ
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g Milsy VÝPREDAJ
1,00 € s 19% DPH
1,99 €