Špekačky 360g Mecom

1 ks
Slovensko
Špekačky OA 360g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Špekačky
Cena za kg 8,31 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 19% DPH
Špekačky 360g Mecom

Mäkký mäsový výrobok , údený, vákuovo balený.

  • Narodené: EÚ
  • Vykŕmené: EÚ
  • Porazené: EÚ
  • Búrané: EÚ
  • Veterinárne číslo: SK6061ES
  • Skladovanie: Spotrebujte do: uvedené na etikete. Skladujte pri teplote od 0°C do + 7°C. Po otvorení spotrebujte do 48 hodín.
  • Návod na použitie: Výrobok pred konzumáciou ohrejte pečením, alebo grilovaním na prijateľnú teplotu.
Zloženie

Zloženie výrobku: bravčové mäso 51%, pitná voda, bravčová slanina, bravčové kože,bravčová bielkovina, hrachový škrob, jedlá soľ, hovädzie mäso 1%, stabilizátor (E 451 ), dextróza, antioxidant (E 315), paprikový extrakt, koreniny, kvasnicový extrakt, extrakty korenín, zemiakový škrob, zahusťovadlo (E 412), stabilizátor (E 466 ), želírujúca látka (E 407a), regulátory kyslosti (E 262, E 500), glukózový sirup, antioxidant (E 316), cesnak, kyseliny (E 330, E 296), konzervačná látka (E 250). Výrobok plnený v prírodnom bravčovom čreve. Informácia pre alergikov: Bezgluténový výrobok. Výrobok pred konzumáciou ohrejte pečením, alebo grilovaním na prijateľnú teplotu.

Alergény (zoznam zložiek): neobsahuje

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 282
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1164
Tuky [Gram] 25.7
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 10.6
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 2
z toho cukry [Gram] <0,5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 10.7
Soľ (NaCl) [Gram] 2.22
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 360g.

Podobné produkty
Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom
1 ks
Slovensko
9,13 €
6,09 €/kg
Pravnianske utopence 1,1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
10,99 €/kg
Pravnianske utopence 3kg
1 ks
Slovensko
20,59 €
9,80 €/kg
Pravnianske utopence 560g
1 ks
Slovensko
4,89 €
12,87 €/kg
Bravčový bok bez kosti cca 2kg Mecom
1 kg
Európska únia
4,59 €
4,59 €/kg
Koleno bravčové údené zadné s kosťou cca 1kg, Mecom
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Saláma Nitran 75g OA, Mecom
1 ks
Slovensko
1,49 €
19,87 €/kg
Šunka bravčová krájaná 55% 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
6,49 €
6,49 €/kg
Saláma Vysočina 75g OA, Mecom
1 ks
Slovensko
1,19 €
15,87 €/kg
Slanina Oravská cca 350g, Mecom
1 ks
Slovensko
3,71 €
10,59 €/kg
Slanina Bacon bez kože cca 1,5kg Mecom
1 ks
Slovensko
12,89 €
8,59 €/kg
Bravčová krkovička údená cca 500g, Mecom
1 ks
Slovensko
7,89 €
7,89 €/kg
Špekačky 360g Mecom
1 ks
Slovensko
2,99 €
8,31 €/kg
Novinka
Saláma Chopok cca 1kg Mecom
1 kg
Slovensko
11,09 €
11,09 €/kg
Bravčový bok bez kosti cca 2kg Mecom
1 kg
Európska únia
4,59 €
4,59 €/kg
Šunka Bravčová Prešporská 93% nárez 100g Mecom
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Koleno bravčové údené zadné s kosťou cca 1kg, Mecom
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Bravčové karé cca 1,5kg Mecom
1 kg
Európska únia
5,29 €
5,29 €/kg
Saláma Kalinka 75g Mecom
1 ks
Slovensko
1,49 €
19,87 €/kg
Slanina údená gazdovská cca 2kg Mecom
1 ks
Slovensko
17,18 €
8,59 €/kg
Slanina Anglická cca 350g, Mecom
1 ks
Slovensko
3,74 €
10,69 €/kg
Novinka
Saláma Chopok cca 1kg Mecom
1 kg
Slovensko
11,09 €
11,09 €/kg
Slanina oravská plátky OA 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
8,89 €
8,89 €/kg
Saláma Malokarpatská cca 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
8,89 €
8,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Špekačky 360g Mecom
Špekačky 360g Mecom
2,99 € s 19% DPH