Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Špekačky
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 6,09 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 1.5 kg
Na sklade viac ako 10 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
9,13 € s 19% DPH
Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom

Mäkký mäsový výrobok, údený, bezgluténový, balený v ochrannej atmosfére

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 0 až +24°C a RV max.80%. Po nakrojení spotrebujte do 7 dní. Plnené do nejedlého čreva, pred konzumáciou odstráňte obal.  

Zloženie

Bravčové mäso 51%, pitná voda, bravčová slanina, bravčové kože, jedlá soľ, modifikovaný kukuričný škrob, hovädzie mäso 1%, bravčová bielkovina, stabilizátory (E450, E451, E466), zmes korenia, dextróza, zvýrazňovač chuti (E621), antioxidant (E316), zahusťovadlá (E412, E415, E417), extrakty korenín, aróma, zemiakový škrob, želírujúca látka (E407a), regulátory kyslosti (E262, E 500), glukózový sirup, cesnak, kyseliny (E330, E296), konzervačná látka (E250). Výrobok je plnený v prírodnom bravčovom čreve. Informácia pre alergikov: Výrobok je vhodný na bezlepkovú diétu. Výrobok pred konzumáciou iba ohrejte varením, pečením alebo grilovaním na prijateľnú teplotu. Výživové údaje na 100g výrobku: Energetická hodnota 1221 kJ/295 kcal, Tuky 27,3g, z toho nasýtené mastné kyseliny 10,3g, Sacharidy 1,3g, z toho cukry 0,2g, Bielkoviny 11,1g, Soľ 2,45g. Spotrebujte do: uvedené na etikete.

Výživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 1221
Energetická hodnota [KJ]: 295
Tuky [Gram]: 27,3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 10,3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,3
z toho cukry [Gram]: 0,2
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 11,1
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,45
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1,5kg

Podobné produkty
Špekačky so syrom 500g Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
6,39 €
12,78 €/kg
Špekačky BBQ 1kg Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
9,89 €/kg
Pravnianske utopence 1,1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
10,99 €/kg
Špekačky špecial 80% cca 1,2kg Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
10,43 €
8,69 €/kg
Pravnianske utopence 3kg
1 ks
Slovensko
20,59 €
9,80 €/kg
Pravnianske utopence 560g
1 ks
Slovensko
4,89 €
12,87 €/kg
Špekačky špeciál Duo-pack 80% 2x360g Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
6,89 €
9,57 €/kg
Špekačky 360g Mecom
1 ks
Slovensko
2,99 €
8,31 €/kg
Špekáčiky Zipser 360g Tauris
1 ks
Slovensko
5,49 €
15,25 €/kg
Špekačky čertovské 1kg Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
10,79 €
10,79 €/kg
Saláma Chopok 75g Mecom
1 ks
Slovensko
1,49 €
19,87 €/kg
Miniberner Pre Grilmachrov 250g Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
3,39 €
13,56 €/kg
Saláma Vysočina 75g OA, Mecom
1 ks
Slovensko
1,19 €
15,87 €/kg
Klobásky cheddar 80% 210g Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
2,99 €
14,24 €/kg
Slanina Oravská cca 350g, Mecom
1 ks
Slovensko
3,71 €
10,59 €/kg
Bravčový krk marinovaný barbecue cca 600g Mecom
Dočasne nedostupné
1 kg
7,79 €
7,79 €/kg
Špekačky 360g Mecom
1 ks
Slovensko
2,99 €
8,31 €/kg
Saláma Malokarpatská 75g OA, Mecom
1 ks
Slovensko
1,49 €
19,87 €/kg
Slanina údená gazdovská cca 2kg Mecom
1 ks
Slovensko
17,18 €
8,59 €/kg
Bravčový bok marinovaný barbecue cca 600g Mecom
Dočasne nedostupné
1 kg
7,39 €
7,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom
Špekáčiky cca 1,5kg OA, Mecom
9,13 € s 19% DPH