Purity Vision Deo kryštál deodorant 60g

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Deodoranty a telové spreje
Množstvo v kartóne 189 ks
Cena za kg 79,83 €
Na sklade viac ako 1 ks
4,79 € s 23% DPH
Purity Vision Deo kryštál deodorant 60g

Purity Vision Deo kryštal, minerálny 100% prírodný dezodorant účinný až 24 hodín pre citlivú pokožku so sklonom k ​​alergiám. Hmotnosť/Objem balenia: 60g.

Deokryštál je 100% prírodný deodorant, ktorý tvorí minerálnu soľ Potassium Alum, známu tiež ako kamenec. Kryštál je úplne bez parfumácie, vďaka čomu je vhodný pre mužov aj ženy. Jeho jemné zloženie je ideálne pre citlivú pokožku so sklonom k alergiám.

Minerálny dezodorant aktívne neutralizuje telesný pach, a to bez narušenia prirodzeného fungovania organizmu a bez upchatia potných pórov. Medzi jeho výhody sa radí zloženie bez alkoholu, dlhotrvajúca účinnosť a šetrnosť voči oblečeniu, nezanecháva stopy na oblečení.

Skladovanie

Skladujte v suchu a cháňte pred teplom.

 

 

Zloženie
100% Potassium Alum.
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 60g.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Dove Powder Soft antiperspirant  150 ml
1 ks
Európska únia
2,59 €
17,27 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Men Invisible B&W antiperspirant 150 ml
1 ks
Európska únia
2,15 €
14,33 €/LIT
Trvalo výhodné
Dove Original antiperspirant sprej 150 ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
15,93 €/LIT
Wild Starter Cherry Blossom tuhý dezodorant 40g
1 ks
Holandsko
13,99 €
349,75 €/kg
Trvalo výhodné
Rexona Men Cobalt antiperspirant 150 ml
1 ks
Európska únia
2,15 €
14,33 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Active Protection antiperspirant 150 ml
1 ks
Európska únia
2,19 €
14,60 €/LIT
Trvalo výhodné
Rituals of Sakura antiperspirant v spreji 150ml
1 ks
Európska únia
8,99 €
59,93 €/LIT
Wild Starter Aqua Fresh Cotton&Sea salt tuhý dezodorant 40g
1 ks
Holandsko
13,99 €
349,75 €/kg
Trvalo výhodné
Rituals of Jing vankúš a telová hmla 50ml
1 ks
Holandsko
21,49 €
429,80 €/LIT
Trvalo výhodné
Old Spice Whitewater telový Dezodorant 150 ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
20,60 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Invisible Black&White antiperspirant 150 ml
1 ks
Európska únia
2,15 €
14,33 €/LIT
Trvalo výhodné
Old Spice Whitewater Tuhý Dezodorant 50 ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
53,80 €/LIT
Trvalo výhodné
Angry Beards darčeková sada do sprchy Becky Blossom
1 ks
Česká republika
17,99 €
38,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Sexy Bouquet antiperspirant sprej 150 ml
1 ks
Európska únia
2,19 €
14,60 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Aloe Vera antiperspirant sprej 150 ml
1 ks
Európska únia
2,15 €
14,33 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Men Active Protection antiperspirant 150 ml
1 ks
Európska únia
2,19 €
14,60 €/LIT
Trvalo výhodné
Dove Men+Care Clean Comfort antiperspirant  150 ml
1 ks
Európska únia
2,59 €
17,27 €/LIT
Trvalo výhodné
Rexona Invisible Pure antiperspirant sprej 150 ml
1 ks
Európska únia
2,15 €
14,33 €/LIT
Purity Vision Bio Kokosový olej panenský 120ml
1 ks
Česká republika
4,09 €
34,08 €/LIT
Purity Vision Bio Bambucké maslo 200ml
1 ks
Česká republika
14,69 €
73,45 €/LIT
Purity Vision Deo kryštál deodorant 60g
1 ks
Česká republika
4,79 €
79,83 €/kg
Purity Vision Bio Nechtíkové maslo 120ml
1 ks
Česká republika
10,49 €
87,42 €/LIT
Purity Vision Bio Ružové maslo 70ml
1 ks
Česká republika
8,39 €
119,86 €/LIT
Purity Vision Bio Levanduľová voda 100ml
1 ks
Česká republika
8,99 €
89,90 €/LIT
Purity Vision Bio Harmančeková voda 100ml
1 ks
Česká republika
8,99 €
89,90 €/LIT
Purity Vision Bio Raw Kokosový olej 120ml
1 ks
Česká republika
5,79 €
48,25 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkový olej pre deti 100ml
1 ks
Česká republika
12,59 €
125,90 €/LIT
Purity Vision Bio Ružová voda 100ml
1 ks
Česká republika
9,49 €
94,90 €/LIT
Natures Care CZ s. r. o.
Hlavní 15, 76804 Střílky, Česká Republikaviac informácií o distribútorovi
Purity Vision Bio Raw Kokosový olej 120ml
1 ks
Česká republika
5,79 €
48,25 €/LIT
Purity Vision Bio Detské telové maslo 200ml
1 ks
Česká republika
15,19 €
75,95 €/LIT
Purity Vision Bio Ružová voda 100ml
1 ks
Česká republika
9,49 €
94,90 €/LIT
Purity Vision Deo kryštál deodorant 60g
1 ks
Česká republika
4,79 €
79,83 €/kg
Purity Vision Bio Kokosový olej panenský 120ml
1 ks
Česká republika
4,09 €
34,08 €/LIT
Purity Vision Bio Ružové maslo 70ml
1 ks
Česká republika
8,39 €
119,86 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíkový peeling 120ml
1 ks
Česká republika
9,49 €
79,08 €/LIT
Purity Vision Bio Bambucké maslo 200ml
1 ks
Česká republika
14,69 €
73,45 €/LIT
Purity Vision Bio Levanduľový krém 100ml
1 ks
Česká republika
10,99 €
109,90 €/LIT
Purity Vision Bio Nechtíková Zinková masť 70ml
1 ks
Česká republika
8,39 €
119,86 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Purity Vision Deo kryštál deodorant 60g
Purity Vision Deo kryštál deodorant 60g
4,79 € s 23% DPH