Produkty GymBeam

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
53 produktov
Berberín 60tab GymBeam
1 ks
Európska únia
8,49 €
141,50 €/kg
-20%
Bcaa 4:1:1 Instant 500 g pomaranč GymBeam
1 ks
Slovensko
18,49 €
14,79 €
29,58 €/kg
AlphaMale TestoBooster 120 kaps GymBeam
1 ks
Európska únia
14,49 €
0,12 €/ks
FueBrain 60 kaps GymBeam
1 ks
Európska únia
20,99 €
0,35 €/ks
Vitamín C 1000 mg 20 tab GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
1,89 €
0,09 €/ks
Sprej na varenie Coconut 201 g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
6,99 €
34,78 €/kg
MoiMüv Protein Flapjack čokoláda 90g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
19,89 €/kg
Orechy Mix, Zmes prírodných orechov 500g GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
Európska únia
9,19 €
18,38 €/kg
Zero Noodles Bio 385g GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
6,73 €/kg
Sirup Zero na palacinky 320ml GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
5,15 €
16,09 €/LIT
Vitamín C 1000 mg 30 tab GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
2,09 €
69,67 €/kg
Multivitamín Vitality complex 120tab 1g GymBeam
Očakávame 01.10.
1 ks
10,39 €
0,09 €/ks
VanaVita Bio Vegan Protein choco berries 600 g
Očakávame 01.10.
1 ks
Európska únia
24,99 €
41,65 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana