Produkty GymBeam

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
53 produktov
Energy Shot ananás 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
0,89 €
14,83 €/LIT
Tapiokové perly 500g Gymbeam
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/kg
Granola proteínová med a mandľe 300g GymBeam
1 ks
Európska únia
5,15 €
17,17 €/kg
Maslo Kešu 100% smooth 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
8,69 €
25,56 €/kg
Kečup sladený stéviou 470ml GymBeam
1 ks
Európska únia
4,95 €
10,53 €/LIT
Sirup Zero čokoláda 320ml GymBeam
1 ks
Európska únia
5,15 €
16,09 €/LIT
Thor Shot citrón limetka 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
1,15 €
19,17 €/LIT
Sirup Zero jahoda 320ml GymBeam
1 ks
Európska únia
5,15 €
16,09 €/LIT
Thor Shot vodný melón 60ml GymBeam
1 ks
Európska únia
1,15 €
19,17 €/LIT
Maslo Kešu kokos, biela čok., jahoda 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
11,99 €
35,26 €/kg
Magnézium chelát bisglycinát 90 tab GymBeam
1 ks
Európska únia
7,39 €
0,08 €/ks
Zero Rise Bio 385g Gymbeam
1 ks
Čína
2,59 €
6,73 €/kg
Maslo Kešu kokos, biela čok., čučor. 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
11,99 €
35,26 €/kg
Multivitamín Vitality complex 60tab 1g GymBeam
1 ks
Európska únia
6,09 €
0,10 €/ks
Omáčka BBQ bezkalorická 320ml GymBeam
1 ks
Európska únia
4,95 €
15,47 €/LIT
Omega 3 120 kaps GymBeam
1 ks
Európska únia
7,79 €
0,06 €/ks
Probiotiká Yummies čerešňa 60tab GymBeam
1 ks
Európska únia
9,99 €
83,25 €/kg
L-Karnitín Spaľovač tukov 1000 ml GymBeam
1 ks
Európska únia
24,99 €
24,99 €/LIT
-20%
Bcaa 4:1:1 Instant 250 g citrón limetka GymBeam
1 ks
Slovensko
10,49 €
8,39 €
33,56 €/kg
Proteínová Pizza 500 g  GymBeam
1 ks
Európska únia
9,49 €
18,98 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana