Polotovar

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
45 produktov
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
1 KT
Česká republika
59,99 €
11,54 €/kg
Mrazené Mozzarella Mini Sticks obaľované 1kg McCain
1 ks
Holandsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazené Pirohy domáce zemiakovo-cibuľové FAJNOTKA 1kg
1 ks
Slovensko
9,89 €
9,89 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cheddar 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazený Bravčový Cordon Bleu 21x140g/kart Cookin5
1 KT
Rumunsko
36,19 €
36,19 €/kg
Mr.Pagáč syrový 25x85g Minit
1 ks
Slovensko
12,19 €
0,49 €/ks
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
1 ks
Rakúsko
26,39 €
7,67 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
-35%
Mrazené Cibuľové krúžky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
7,69 €
4,99 €
4,99 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Mr.Mozzarelové tyčinky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
15,99 €
15,99 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cream Cheese 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazené Špenátové špecle 2x2,5kg Hilcona
1 KT
Lichtenštajnsko
27,49 €
5,50 €/kg
Mrazené Pirohy so slivkovým lekvárom 1kg Don Peppe
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Mrazené Waffles Brussels Mini 108x40g McCain
1 KT
Belgicko
53,99 €
53,99 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mrazené Pirohy s jahodami 450g Don Peppe
1 ks
Česká republika
2,89 €
6,42 €/kg
Mrazená Tortilla Wrap Mexico 2x240g Beef House
1 ks
Slovensko
5,09 €
10,60 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana