Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
Pyré Brusnica 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
13,89 €
13,89 €/kg
Pyré svieža marakuja 300ml Pureé
1 ks
Slovensko
8,29 €
27,63 €/LIT
Lyofilizované jahody 15g Rebelama
1 ks
2,99 €
199,33 €/kg
Bobule 100% Bio šťava Čučoriedka 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Pyré Ananás yuzu kardamón 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
12,69 €
12,69 €/kg
Mangostan AIR I. Tr.
1 kg
Indonézia
1,80 €
17,99 €/kg
Lyofilizované slivky Dr.Rashid 100g Alika
1 ks
Čína
6,99 €
69,90 €/kg
Chrumkavé ovocie Lesný mix 20g Mixit
1 ks
Česká republika
2,89 €
144,50 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Pyré lesná čučoriedka 300ml Pureé
1 ks
Slovensko
7,79 €
20,50 €/LIT
Pitahaya AIR červeno biela kal. 7, I. Tr.
1 ks
Ekvádor
7,49 €
18,73 €/kg
Pyré Kokos 1l Monin
1 ks
Francúzsko
19,99 €
19,99 €/LIT
Lyofilizované jahody 40g Rebelama
1 ks
6,95 €
173,75 €/kg
Lyofilizovaná pitahaya 500g Healthy Planet
1 ks
Čína
32,69 €
65,38 €/kg
Mrazená Paprika krájaná mix 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
7,89 €
3,16 €/kg
Lyofilizovaná Fíhovská ovocná mňamotka slivka 20g
1 ks
Srbsko
3,69 €
184,50 €/kg
Jackfruit sušený 200g Thai Thip
1 ks
Poľsko
4,79 €
23,95 €/kg
Pyré broskyňový sad 1l Pureé
1 ks
Slovensko
17,19 €
17,19 €/LIT
Pyré nežné litchi 1l Pureé
1 ks
Slovensko
18,09 €
18,09 €/LIT
Pitahaya AIR žltá, kal. 7
1 ks
Ekvádor
7,49 €
20,81 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana