Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
Lyofilizovaná Fíhovská ovocná mňamotka marhuľa 20g
1 ks
Srbsko
3,69 €
184,50 €/kg
Pyré Červená ríbezľa 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
12,19 €
12,19 €/kg
Chrumkavé ovocie Malina 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
9,79 €
139,86 €/kg
Pyré Figa Kaktusová 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
13,89 €
13,89 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Pitahaya AIR červeno červená kal. 7, I. Tr.
1 ks
Indonézia
7,49 €
18,73 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
Balená 100% grepová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
41,04 €
8,21 €/LIT
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Pyré dračie pohladenie 1l Pureé
1 ks
Slovensko
17,19 €
17,19 €/LIT
Pyré sladučká jahoda 300ml Pureé
1 ks
Slovensko
6,99 €
18,89 €/LIT
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
Pyré malinový bozk 300ml Pureé
1 ks
Slovensko
7,99 €
26,63 €/LIT
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Pyré Jablko Granny Smith 1l Monin
1 ks
Francúzsko
17,39 €
17,39 €/LIT
Melon Cantaloupe sušený 200g Thai Thip
1 ks
Poľsko
4,99 €
24,95 €/kg
Tekvica nelúpaná pražená solená 80g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
0,99 €
12,38 €/kg
Pyré lahodné mango 300ml Pureé
1 ks
Slovensko
7,99 €
26,63 €/LIT
Pyré Ananás 1l Monin
1 ks
Francúzsko
18,39 €
18,39 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Brusnica 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana