Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
Melón žltý Galia kal.6, I.Tr
1 ks
Brazília
2,99 €
2,99 €/kg
Melón žltý medový Honey Dew kal.9-12, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,99 €
2,99 €/kg
Jablká červené Red Chief ukl. kal. 70-75, I.Tr
1 kg
Taliansko
0,40 €
2,49 €/kg
Physalis
1 ks
Kolumbia
2,99 €
29,90 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
-20%
Ananás AIR Extra Sweet kal. 6
1 ks
Dominika
13,69 €
10,89 €
5,45 €/kg
-22%
Hrozno biele Extra Autumn King seedless kal. L-XL
1 kg
Taliansko
4,89 €
3,79 €
3,79 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Avokádo zelené kal. 12
1 ks
Peru
2,39 €
7,17 €/kg
Mrazená Zmes lesné ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
12,59 €
5,04 €/kg
Hrušky Nashi kal. 40, I.trieda
1 ks
Čína
0,99 €
3,96 €/kg
Kiwi zlaté Gold kal.30-36, I.Tr
1 ks
Taliansko
1,09 €
8,38 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Pyré Mango MULACKAL 850g
1 ks
Thajsko
4,99 €
5,87 €/kg
Passionfruit AIR (ks) kal.M-L, I.Tr
1 ks
Vietnam
1,19 €
20,24 €/kg
Rauch 100% citrónová šťava z koncentrátu 1l *ZO
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Lyofilizované maliny celé 30g VitaCup
1 ks
Česká republika
3,79 €
126,33 €/kg
Gaštany kal. 55-60
1 kg
Španielsko
9,19 €
9,19 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana