Novinky

Máte radi nové objavy v kuchyni alebo len chcete osviežiť svoj nákupný zoznam? Naše novinky prinášajú produkty, ktoré vás prekvapia, potešia a možno si ich zamilujete na prvý pokus. Od drobných vychytávok až po poriadne chuťové bomby – každý kúsok starostlivo vyberáme, aby vám domov dorazilo len to najlepšie. Sledujte, čo je nové, a nechajte sa inšpirovať ešte skôr, než sa stihne vyprázdniť chladnička.
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
1 ks
Čína
3,24 €
0,65 €/ks
Novinka
Uhorka melónová
1 kg
Taliansko
1,01 €
5,03 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Cans sparkling water čerešňa a višňa 330ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,22 €
3,69 €/LIT
Novinka
Šunka Jamón Serrano krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
11,89 €
23,78 €/kg
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg
Novinka
Víno ružové ViaJur Rosé 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
96 produktov
Novinka
Müsli Strašidelne dobrý mix 530g Mixit
1 ks
Česká republika
10,59 €
19,98 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Mrazené Hranolky steakové 2,5 kg Farm Frites
1 ks
Holandsko
8,09 €
3,24 €/kg
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Original kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Novinka
Chrumkavé ovocie Mix hradného pána 85g Mixit
1 ks
Česká republika
8,21 €
96,63 €/kg
Novinka
Trvalo výhodné
Jar Professional viacúčelový odmasťovač 5l
1 ks
Spojené kráľovstvo
26,99 €
5,40 €/LIT
Novinka
Sirup Tutti Frutti 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,81 €
5,45 €/LIT
Novinka
Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween
1 ks
Čína
2,02 €
134,96 €/kg
Novinka
Trvalo výhodné
P&G Mr. Proper Professional univerzálny čistič kúpeľní 5l
1 ks
Taliansko
11,89 €
2,38 €/LIT
Novinka
Skull spin pop lízanka 8g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
1,79 €
223,75 €/kg
Novinka
Syr, crunchy corn, oriešky, praclíky Mix hradného pána 230g Mixit
1 ks
Česká republika
9,29 €
40,39 €/kg
Novinka
Orion vonná sviečka Halloween mix
1 ks
Vietnam
2,92 €
19,59 €/kg
Novinka
Orion Vykrajovačka Halloween 6ks
1 ks
Čína
2,43 €
0,41 €/ks
Novinka
Trvalo výhodné
Planteray XO 20th Anniversary Rum 40% 0,7l
1 ks
Barbados
39,19 €
55,99 €/LIT
Novinka
Trvalo výhodné
Jar ProfiLine na ručné umývanie riadu 1,05l
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,49 €
3,32 €/LIT
Novinka
Zingi Zázvorový likér 50% 0,5l
1 ks
Slovensko
23,99 €
47,98 €/LIT
Novinka
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
1 ks
Čína
3,24 €
0,65 €/ks
Novinka
Orion Forma na pečenie 6xHalloween tekvica silikón
1 ks
Čína
5,52 €
42,79 €/kg
Novinka
Tekvica Halloween 2-4kg, I. trieda
1 kg
Slovensko
3,69 €
1,23 €/kg
Novinka
Juniperus Trenčianska Borovička 42% 0,7l
1 ks
Slovensko
16,49 €
23,56 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana