Novinky

Máte radi nové objavy v kuchyni alebo len chcete osviežiť svoj nákupný zoznam? Naše novinky prinášajú produkty, ktoré vás prekvapia, potešia a možno si ich zamilujete na prvý pokus. Od drobných vychytávok až po poriadne chuťové bomby – každý kúsok starostlivo vyberáme, aby vám domov dorazilo len to najlepšie. Sledujte, čo je nové, a nechajte sa inšpirovať ešte skôr, než sa stihne vyprázdniť chladnička.
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
1 ks
Čína
3,24 €
0,65 €/ks
Novinka
Uhorka melónová
1 kg
Taliansko
1,01 €
5,03 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Cans sparkling water čerešňa a višňa 330ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,22 €
3,69 €/LIT
Novinka
Šunka Jamón Serrano krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
11,89 €
23,78 €/kg
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg
Novinka
Víno ružové ViaJur Rosé 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
96 produktov
Novinka
Trvalo výhodné
Planteray Barbados 5 Y.O. Rum 40% 0,7l
1 ks
Barbados
24,39 €
34,84 €/LIT
Novinka
Planteray Mister Fogg Sail No.2 Rum 55,7% 0,7l
1 ks
Barbados
38,99 €
55,70 €/LIT
Novinka
Zingi Zázvorový likér 32% 0,5l
1 ks
Slovensko
17,49 €
34,98 €/LIT
Novinka
Monster Coffin Lollipop lízanka 50g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
1,79 €
35,80 €/kg
Novinka
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 4,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
13,99 €
3,11 €/kg
Novinka
Víno Rizling rýnsky Kramáre Karpatská Perla 2025
1 ks
Slovensko
12,09 €
16,12 €/LIT
Novinka
Víno biele ViaJur Sauvignon Blanc 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Novinka
Víno červené ViaJur Dunaj 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Novinka
Víno ružové ViaJur Rosé 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Novinka
Orion Stierka 27,5cm s vykrajovačkou Halloween
1 ks
Čína
3,24 €
58,98 €/kg
Novinka
Proteín Whey 100 Škorica 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Novinka
Proteín Whey 100 Kokos 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Novinka
Šalát mix Wiegert 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,49 €
5,49 €/kg
Novinka
Mana Roots Bazová limonáda 330ml
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
5,42 €/LIT
Novinka
Šalát mix Gartner 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/kg
Novinka
Šalát ľadový krájaný 30-35mm 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
4,99 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana