Novinky

Máte radi nové objavy v kuchyni alebo len chcete osviežiť svoj nákupný zoznam? Naše novinky prinášajú produkty, ktoré vás prekvapia, potešia a možno si ich zamilujete na prvý pokus. Od drobných vychytávok až po poriadne chuťové bomby – každý kúsok starostlivo vyberáme, aby vám domov dorazilo len to najlepšie. Sledujte, čo je nové, a nechajte sa inšpirovať ešte skôr, než sa stihne vyprázdniť chladnička.
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
1 ks
Čína
3,24 €
0,65 €/ks
Novinka
Uhorka melónová
1 kg
Taliansko
1,01 €
5,03 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Cans sparkling water čerešňa a višňa 330ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,22 €
3,69 €/LIT
Novinka
Šunka Jamón Serrano krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
11,89 €
23,78 €/kg
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg
Novinka
Víno ružové ViaJur Rosé 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
3,85 €
15,40 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
96 produktov
Novinka
Milka extra Fun mix bobúľ mliečna čokoláda 150g
1 ks
Ukrajina
2,99 €
19,93 €/kg
Novinka
Množstevné zľavy
Cans sparkling water citrón a limetka 330ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,22 €
3,69 €/LIT
Novinka
Množstevné zľavy
Cans sparkling water mango 330ml*ZO
1 ks
Nemecko
1,22 €
3,69 €/LIT
Novinka
Mrazené Hranolky 7/7mm 2,5kg Farm Frites
1 ks
Holandsko
8,09 €
3,24 €/ks
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Nestlé KitKat Icon Halloween 123g
1 ks
Taliansko
4,71 €
38,27 €/kg
Novinka
Mrazený Jelení Rump cca 700g Silver Fern Farm
1 kg
Nový Zéland
24,19 €
24,19 €/kg
Novinka
Perník Halloween Slivkový 60g Jozef Ertl
1 ks
Slovensko
1,18 €
19,65 €/kg
Novinka
Monster Mallow Pop želé 35g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
1,39 €
39,71 €/kg
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Trvalo výhodné
P&G Mr. Proper Professional Cherry Blossom univerzálny čistič 5l
1 ks
Taliansko
11,89 €
2,38 €/LIT
Novinka
Mrazené Kačacie stehná cca 700g Agrostaar
1 ks
Slovensko
7,69 €
10,99 €/kg
Novinka
Del Maguey Vida Mezcal 42% 0,7l
1 ks
Mexiko
49,99 €
71,41 €/LIT
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Jackfruit kúsky v náleve 565g Aroy-D
1 ks
Thajsko
3,89 €
13,89 €/kg
Novinka
Halloweenska tekvica plná dobrôt 308g Mixit
1 ks
Česká republika
15,29 €
49,64 €/kg
Novinka
Saláma Chopok cca 1kg Mecom
1 kg
Slovensko
11,09 €
11,09 €/kg
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Color kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana