Nestlé KitKat Icon Halloween 123g

1 ks
Taliansko
Nestlé KitKat Icon Halloween, limitovaná edícia čokoládových figúrok. Hmotnosť/ Objem balenia:123g.
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Sladké tyčinky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 38,27 €
Na sklade viac ako 1 ks
4,71 € s DPH
Nestlé KitKat Icon Halloween 123g

KIT KAT ICON Halloween 123 g - limitovaná edícia obľúbených figúrok v strašidelnom tvare a halloweenskom dizajne, ideálna na rozdávanie alebo sladkú jesennú pauzu.

Skladovanie
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
Zloženie

Cukor, rastlinné tuky (palmový, repkový v rôznych pomeroch), sušené odtučnené MLIEKO, kakaové maslo1, kakaová hmota¹, LAKTÓZA, kúsky sušienok 3,6 % (ryžová múka, cukor, koncentrát SRVÁTKOVÝCH BIELKOVÍN, kypriaca látka: uhličitany sodné, prírodná vanilková aróma, jedlá soľ), 3,5 % kakaového prášku so zníženým množstvom tuku¹, sušienková drvina 2,7 % (ryžová múka, škrob, cukor, palmový olej, kypriaca látka: uhličitany sodné, jedlá soľ, prírodná aróma), sušená SRVÁTKA, MLIEČNY tuk, oblátkové kúsky 0,8 % (ryžová múka, cukor, škrob, palmový olej, kukuričná múka, emulgátor: lecitíny, jedlá soľ), emulgátor (lecitíny).

Výživové údaje na 100g
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.24
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 123 g.

Podobné produkty
Casali Guličky Rum Kokos 175g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
18,23 €/kg
Figaro Nugát tyčinka v mliečnej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Corny Big banán 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big biela čokoláda 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
Granola Bobule & Goji 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,99 €
43,96 €/kg
Kinder Bueno Mini T20 108 g
1 ks
Poľsko
3,09 €
28,61 €/kg
Ferrero Duplo 18,2g
1 ks
Nemecko
0,59 €
32,42 €/kg
Corny Big kokos 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big lieskový oriešok 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big čokoláda 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Casali Tyčinka Schoko Banenen XL 22g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
31,37 €/kg
Casali Tyčinky Schoko Bananen mini 110g
1 ks
Rakúsko
2,09 €
19,00 €/kg
Figaro Rumba tyčinka v horkej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos White 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Corny Big slaný karamel 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Corny Big marshmallow 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
3Bit tyčinka so sušienkou v mliečnej čokoláde 46 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
23,70 €/kg
ZORA Sójové rezy tyčinka 50g
1 ks
Česká republika
0,69 €
13,80 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Caro Originál cereálny nápoj 200g
1 ks
Nemecko
5,29 €
26,45 €/kg
Orion Lentilky Drvené posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
NESTLÉ CINI MINIS Cereálna tyčinka 25g
1 ks
Poľsko
0,89 €
35,60 €/kg
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Novinka
Nestlé KitKat Icon Halloween 123g
1 ks
Taliansko
4,71 €
38,27 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
ZORA Sójové rezy tyčinka 50g
1 ks
Česká republika
0,69 €
13,80 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky Mixed grill 60g
1 ks
Európska únia
1,35 €
22,50 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky mix 4x85g
1 ks
Poľsko
2,39 €
7,03 €/kg
Novinka
Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g
1 ks
Nemecko
6,90 €
22,93 €/kg
CARPATHIA Rajčinová polievka 73g
1 ks
Slovensko
1,19 €
16,30 €/kg
ORION BANÁNY želé tyčinka v bielej poleve 42g
1 ks
Česká republika
0,99 €
23,57 €/kg
MAGGI Chutná pauza Slepačia instantná polievka 12g
1 ks
Slovensko
0,59 €
49,17 €/kg
MAGGI Chutná pauza Rajčinová instantná polievka 23g
1 ks
Slovensko
0,59 €
25,65 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nestlé KitKat Icon Halloween 123g
Nestlé KitKat Icon Halloween 123g
4,71 € s DPH