Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g

1 ks
Nemecko
Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini, limitované halloweenske multibalenie, ktoré obsahuje 18 samostatne balených mini čokoládových tyčiniek Hmotnosť/objem balenia: 301g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Sladké tyčinky
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 22,93 €
Na sklade viac ako 1 ks
6,90 € s DPH
Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g

Halloweenske multibalenie KITKAT 2Fingers mini 18 ks. Vyvážená chuť chrumkavej oblátky, kakaovej náplne a mliečnej čokolády s halloweenskym dizajnom.

Užite si halloweensku pauzu s čokoládovými tyčinkami KITKAT v špeciálnom mini variante 2Finger. Podeľte sa o ne s rodinou alebo priateľmi a vychutnajte si spoločne lahodne chrumkavú oblátku a bohatú mliečnu čokoládu, ktorá sa vám rozplýva na jazyku. Hoďte každodenné starosti za hlavu a doprajte si strašidelnú pauzu s čokoládovou tyčinkou KITKAT.

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
Zloženie

Cukor, PŠENIČNÁ múka, sušené odtučnené MLIEKO, kakaové maslo¹, rastlinné tuky (palmový, olej zo semien maslovníka), kakaová hmota¹, glukózový sirup, sušený výrobok MLIEČNEJ SRVÁTKY, MASLOVÝ tuk, kakaový prášok so zníženým množstvom tuku¹, emulgátor (lecitíny), kypriaca látka (uhličitany sodné)

OKREM KAKAOVÉHO MASLA OBSAHUJE MLIEČNA ČOKOLÁDA AJ INÉ RASTLINNÉ TUKY.

Alergény

pšenica, mlieko, mliečna srvátka

Nutričné hodnoty
na 100g Na porciu 1 tyčinka:
Energia (kJ) 2144 358
Energia (kcal) 512 86
Tuky (g) 26.5 4.4
z toho nasýtené (g) 14.9 2.5
Sacharidy (g) 60.4 10.1
z toho cukry (g) 43.7 7.3
Vláknina (g) 2.5 <0.5
Bielkoviny (g) 6.7 1.1
Soľ (g) 0.15 0.03
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 301g.

Podobné produkty
Casali Guličky Rum Kokos 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Corny Big banán 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Casali Tyčinky Schoko Bananen mini 110g
1 ks
Rakúsko
2,09 €
19,00 €/kg
Ferrero Duplo 18,2g
1 ks
Nemecko
0,59 €
32,42 €/kg
Figaro Nugát tyčinka v mliečnej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Kinder Bueno Mini T20 108 g
1 ks
Poľsko
3,09 €
28,61 €/kg
Figaro Rumba tyčinka v horkej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 175g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
18,23 €/kg
Corny Big biela čokoláda 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Corny Big kokos 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big čokoláda 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos White 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
Corny Big lieskový oriešok 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
3Bit tyčinka so sušienkou v mliečnej čokoláde 46 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
23,70 €/kg
Granola Bobule &amp; Goji 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,99 €
43,96 €/kg
Casali Tyčinka Schoko Banenen XL 22g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
31,37 €/kg
Corny Big slaný karamel 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Corny Big marshmallow 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Novinka
Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g
1 ks
Nemecko
6,90 €
22,93 €/kg
KitKat Chunky mliečna čokoládová tyčinka 40g
Dočasne nedostupné
1 ks
Bulharsko
0,99 €
24,75 €/kg
KitKat 4Finger tyčinka v mliečnej čokoláde 41,5g
1 ks
Bulharsko
0,99 €
23,86 €/kg
KitKat 4Finger tyčinka v tmavej čokoláde 41,5g
1 ks
Bulharsko
0,99 €
23,86 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky Mixed grill 60g
1 ks
Európska únia
1,35 €
22,50 €/kg
THOMY Bešamelová omáčka 250ml
1 ks
Nemecko
1,99 €
7,83 €/LIT
ORION BANÁNY želé tyčinka v horkej čokoláde 45g
1 ks
Česká republika
0,99 €
22,00 €/kg
ORION Čokoláda na varenie 90g
1 ks
Česká republika
1,89 €
21,00 €/kg
KitKat 4Finger tyčinka v tmavej čokoláde 41,5g
1 ks
Bulharsko
0,99 €
23,86 €/kg
Trvalo výhodné
DentaLife Small 7ks 115 g
1 ks
Európska únia
1,89 €
16,43 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix želé 12×85g
1 ks
Poľsko
6,69 €
6,56 €/kg
LION Chocolate chrumkavá oblátka s čokoládou 42g
1 ks
Poľsko
0,89 €
21,19 €/kg
Trvalo výhodné
Friskies granule pre mačky kura 1,7kg
1 ks
Európska únia
6,39 €
3,76 €/kg
NESTLÉ NESQUIK MIX Cereálie 400g
1 ks
Poľsko
4,49 €
11,22 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g
Nestlé KitKat Halloween 2Finger Mini 301g
6,90 € s DPH