Ferrero Duplo 18,2g

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Sladké tyčinky
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 32,42 €
Na sklade viac ako 100 ks
0,59 € s 23% DPH
Ferrero Duplo 18,2g

Oblátka s lieskovcovou náplňou v poleve z mliečnej čokolády.

Značka
  • Ferrero
Skladovanie
  • Skladujte v suchu. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.
Zloženie

MLIEČNA čokoláda 49,5% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitíny (SÓJOVÉ); vanilín), Cukor, Rastlinné tuky (palmový, olej zo semien maslovníka), PŠENIČNÁ múka, LIESKOVCE (5,5%), Sušená srvátka (z MLIEKA), Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku, Emulgátor: lecitíny (SÓJOVÉ), PŠENIČNÝ škrob, Jedlá soľ, Kypriace látky: E503(i), E500(ii), Vanilín

Alergény:

Mlieko, sója, pšenica, lieskové orechy

Výživové hodnoty
na 100g:
Energia 2316 kJ/555 kcal
tuky 33,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 19,1 g
sacharidy 56 g
z toho cukry 50,4 g
bielkoviny 6,1 g
soľ 0,191 g
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 18,2 g

Podobné produkty
Casali Guličky Rum Kokos White 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Granola Bobule & Goji 250g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,99 €
43,96 €/kg
Corny Big lieskový oriešok 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
KOKO Kokosová tyčinka máčaná v čokoláde Orion 35g
1 ks
Česká republika
0,79 €
22,57 €/kg
Casali Tyčinky Schoko Bananen mini 110g
1 ks
Rakúsko
2,09 €
19,00 €/kg
Corny Big kokos 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Corny Big marshmallow 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 175g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
18,23 €/kg
Corny Big čokoláda 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Kinder Bueno Mini T20 108 g
1 ks
Poľsko
3,09 €
28,61 €/kg
Corny Big slaný karamel 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
3Bit tyčinka so sušienkou v mliečnej čokoláde 46 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
23,70 €/kg
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Corny Big banán 50g
1 ks
Nemecko
1,09 €
21,80 €/kg
Figaro Rumba tyčinka v horkej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Casali Tyčinka Schoko Banenen XL 22g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
31,37 €/kg
Casali Guličky Rum Kokos 100g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
21,90 €/kg
Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
27,95 €/kg
Figaro Nugát tyčinka v mliečnej čokoláde 32 g
1 ks
Slovensko
1,05 €
32,81 €/kg
Corny Big biela čokoláda 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Ferrero Česká s.r.o.
Karla Engliše 6/3201 150 00 Praha 5 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Kinder Surprise vajíčko 20g
1 ks
Taliansko
1,55 €
77,50 €/kg
Tic Tac Mint 18 g
1 ks
Írsko
0,79 €
43,89 €/kg
Novinka
Kinder Taštička Halloween Mix 218g
1 ks
Taliansko
12,49 €
57,29 €/kg
Kinder čokoláda 100g
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Kinder Schoko Bons 125 g
1 ks
Belgicko
3,69 €
29,52 €/kg
Kinder Chocolate Maxi 21g
1 ks
Nemecko
0,69 €
32,86 €/kg
Kinder Surprise dievčenské 20 g
1 ks
Taliansko
1,55 €
77,50 €/kg
Ferrero Duplo 18,2g
1 ks
Nemecko
0,59 €
32,42 €/kg
Ferrero Raffaello T4 40 g
1 ks
Poľsko
1,19 €
29,75 €/kg
Ferrero Raffaello 150 g
1 ks
Taliansko
5,69 €
37,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ferrero Duplo 18,2g
Ferrero Duplo 18,2g
0,59 € s 23% DPH