Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix želé 12×85g

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Kapsičky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 6,56 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,69 € s 23% DPH
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix želé 12×85g

FELIX Fantastic lahodný výber s kuraťom, s hovädzím, s králikom, s jahňacím 12 x 85 g

Popis

Kompletné krmivo pre dospelé mačky

FELIX Fantastic je rad neodolateľných krmív, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili! Každá receptúra, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje krehké kúsky v želé, aby sa vaša mačka mohla do chutného krmiva poriadne zahryznúť! Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú energie a pripravenú na neplechu! Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa návodu na kŕmenie. To nie je všetko! FELIX Fantastic je dostupný v celom rade lahodných receptúr v šťavnatom želé, aby každý deň uspokojil lásku vašej mačky po rozmanitosti. Skutočne chutia tak dobre, ako vyzerajú! FELIX je jednoducho neodolateľný! 100 % kompletné a vyvážené Vitamíny D a E Zdroj omega-6 mastných kyselín Bez prídavku umelých konzervačných látok

www.purina-felix.sk

Značka

FELIX

Pôvod
Krajina pôvodu: Poľsko
Skladovanie
  • Krmivo skladujte na suchom a chladnom mieste.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Návod na kŕmenie: Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 4 kapsičkami denne, najmenej v 2 samostatných kŕmnych dávkach. Dospelú sterilizovanú / kastrovanú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 3 kapsičkami denne, najmenej v 2 samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie

S kuraťom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho 8 % kuraťa), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S hovädzím: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho 4 % hovädzieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S králikom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho 4 % králika), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, S jahňacím: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu* (14 %, z toho 4 % jahňacieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry, *kúsky: 44 % mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu

Výživové hodnoty Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:m.j./kg:
vit A:655
vit D3:100
vit E:15
mg/kg:
3b103:(Fe: 7,6)
3b202:(I: 0,19)
3b405:(Cu: 0,66)
3b503:(Mn: 1,5)
3b605:(Zn: 13)
3a370:413
Arómy
Analytické zložky:
vlhkosť:82 %
dusíkaté látky:11,5 %
obsah tuku:2,5 %
popol:2,5 %
vláknina:0,05 %
omega-6 mastné kyseliny:0,4 %

 

Obsah balenia

85 g - Krabica

Rozmery
Výška regálu: 145 mm
Šírka regálu: 197 mm
Hĺbka regálu: 80 mm

 

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Purina ONE Junior kapsičky pre mačky losos 4×85g
1 ks
Poľsko
2,79 €
8,21 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky Mixed grill 60g
1 ks
Európska únia
1,35 €
22,50 €/kg
Trvalo výhodné
Purina ONE kapsičky pre mačky tuniak, teľacie 4×85g
1 ks
Poľsko
2,79 €
8,21 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky mix 4x85g
1 ks
Poľsko
2,39 €
7,03 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky lahodný mix 60g
1 ks
Európska únia
1,35 €
22,50 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix rýb 4x85g
1 ks
Poľsko
2,39 €
7,03 €/kg
Trvalo výhodné
Purina ONE kapsičky pre mačky morka, losos 4×85g
1 ks
Poľsko
2,79 €
8,21 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix rýb 4x85g
1 ks
Poľsko
2,39 €
7,03 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix želé 12×85g
1 ks
Poľsko
6,69 €
6,56 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky Ocean Mix 60g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,45 €
24,17 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky lahodný mix 60g
1 ks
Európska únia
1,35 €
22,50 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic DUO kapsičky pre mačky mix 4x85g
1 ks
Poľsko
2,39 €
7,03 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Party Mix maškrty pre mačky Mixed grill 60g
1 ks
Európska únia
1,35 €
22,50 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
JOJO Mixle Pixle Kyslé želé cukríky 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
MAGGI Hubový vývar 1,1kg
Očakávame 05.10.
1 ks
20,80 €
18,91 €/kg
ORION Čokoláda na varenie 90g
1 ks
Česká republika
1,89 €
21,00 €/kg
Trvalo výhodné
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix rýb 4x85g
1 ks
Poľsko
2,39 €
7,03 €/kg
Trvalo výhodné
Adventuros Strips maškrty pre psov divina 90g
1 ks
Nemecko
1,59 €
17,67 €/kg
ORION KOFILA originál čokoládová tyčinka 35g
1 ks
Česká republika
0,99 €
28,29 €/kg
Trvalo výhodné
Purina ONE Junior kapsičky pre mačky losos 4×85g
1 ks
Poľsko
2,79 €
8,21 €/kg
NESCAFÉ CLASSIC, instantná káva, 200 g
1 ks
Španielsko
8,29 €
41,45 €/kg
MAGGI Chutná pauza Rajčinová instantná polievka 23g
1 ks
Slovensko
0,59 €
25,65 €/kg
MAGGI Zeleninový bujón v kocke 3l 6x10g
1 ks
Slovensko
1,09 €
18,17 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix želé 12×85g
Felix Fantastic kapsičky pre mačky mix želé 12×85g
6,69 € s 23% DPH