Milko

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
24 produktov
Skyr 0% kokos 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Tvaroh tučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
25,19 €
5,04 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
21,99 €
4,40 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,64 €
7,97 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Jogurt Grécky karamelový 0% 140g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,07 €/kg
Skyr 0% mango 130g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
0,85 €
6,54 €/kg
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko
Dočasne nedostupné
1 ks
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky karamelový 0% 140g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,85 €
0,21 €
1,52 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
0,85 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Skyr 0% mango 130g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,85 €
0,21 €
1,63 €/kg
Momentálne nedostupný

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana