MEGGLE Slovakia s.r.o.

Studená ulica 1749/35, 823 55 Bratislava
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
32 produktov
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Smotana kyslá BEZLAKTÓZOVÁ RAJO 14% 200g
1 ks
Slovensko
1,09 €
5,45 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Smotana BEZLAKTÓZOVÁ na varenie 10% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
1,25 €
6,25 €/LIT
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Tvaroh odtučnený hrudkovitý 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Šľahačka v spreji 17% 250g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
10,36 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana