Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia 140g

1 ks
Česká republika
Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia je skvelá zmes jemnej sladkosti zrelej tekvice a pálivej intenzity chilli bhut jolokia, ktorá vás prekvapí svojím harmonickým spojením chutí a pikantným dozvukom. . Hmotnosť / Objem balenia:140g
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 19,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,69 € s 19% DPH
Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia 140g

Zažite jedinečný mix sladkej tekvice a pikantného chilli v našom tekvicovom čatní. Táto chuťovo vyvážená pochúťka prinesie vašim jedlám príjemné teplo a exotický nádych. 



  • Skladovanie: Skladujete na suchom a tmavom mieste.
  • Návod na použitie: Návod na použitie: Hotová omáčka vhodná na dochucovanie jedál. Skladujte v suchu mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote do 25°C. Po otvorení uchovávajte pri teplote 4-8°C a spotrebujte do 24 hodín.
Zloženie

Zloženie výrobku: tekvica hokkaido (58 %), jablko (10%), cibuľa, jablko, trstinový cukor, slnečnicové semienko, rastlinný olej olivový, zázvor, ocot jablkový, karí korenie, chilli Bhut Jolokia (0,05%). Výrobok môže obsahovať orechy, zeler, sóju a horčicu.

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: nie

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 90
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 375
Tuky [Gram] 3.8
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 13
z toho cukry [Gram] 8.7
Vláknina [Gram] 2.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.3
Soľ (NaCl) [Gram] 1
Obsah balenia

1 ks = 140 g

Podobné produkty
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Mana Roots Gingermánia Špeciál zázvorové pivo330ml
1 ks
Slovensko
1,99 €
6,03 €/LIT
Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia 140g
1 ks
Česká republika
2,69 €
19,21 €/kg
Mana Roots Fajné Cibuľové čatní s chilli červeným vínom 140g
1 ks
Česká republika
2,69 €
19,21 €/kg
Mana Roots Fajné Hummus Údená paprika 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Mana Roots Fajné Hummus Originál 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Mana Roots s.r.o.
Galantská cesta 594, 925 63 Dolná Stredaviac informácií o distribútorovi
Mana Roots Pomarančová limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Kombucha Citrónová tráva limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Fancy Cola 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Mystery Cola limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Fajné Tekvicová s jablkami 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Mana Roots Kombucha Zázvorová limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Fajné Hummus Originál 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Mana Roots Prírodný Tonic limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Jablková limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Grepová limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia 140g
Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia 140g
2,69 € s 19% DPH