Sirup Mango 500ml Mana Roots

1 ks
Slovensko
Mana Roots Mango sirup, Ovocný sirup s mangovým pyré z koncentrátu, pasterizovaný. . Hmotnosť / Objem balenia:500ml
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Ovocné
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 12,30 €
Na sklade viac ako 1 ks
6,15 € s 23% DPH
Sirup Mango 500ml Mana Roots

Mangovo-zázvorový sirup je osviežujúci elixír plný exotických chutí, ktorý spája sladkosť zrelého manga s jemným pikantným nádychom čerstvého zázvoru. Tento sirup je ideálny na prípravu osviežujúcich nápojov, koktailov či na dochutenie dezertov a jogurtov. Prírodné zložky a intenzívna aróma zaručujú skutočný zážitok pre vaše chuťové poháriky, pričom každá kvapka prináša chuť letného tropického raja s nádychom jemného korenia.



  • Skladovanie: Skladujete na suchom a tmavom mieste.
  • Návod na použitie: Po otvorení skladujte pri teplote 4-8°C a spotrebujte do 3 týždňov. Návod na použitie: výrobok je určený na prípravu nápojov. Odporúčané riedenie 1:8.
Zloženie

Zloženie výrobku: cukor, voda, mangové pyré (32%), zázvorová šťava (3%), prírodná aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: nie

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 327
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1368
Tuky [Gram] < 0,5
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 80
z toho cukry [Gram] 68
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] < 0,5
Soľ (NaCl) [Gram] < 0,01
Obsah balenia

1 ks = 500 ml

Podobné produkty
Sirup Citrus mix 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Bazalka &amp; Zelené korenie 350ml Herbert
1 ks
Slovensko
7,99 €
22,83 €/LIT
Sirup Jahoda &amp; Jasmín 1l Vlčie sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
16,89 €/LIT
Sirup Bazalka &amp; Zelené korenie 1l Herbert
1 ks
Slovensko
17,79 €
17,79 €/LIT
-17%
Sirup Baza &amp; Citrón 1l Vlčie sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
13,99 €
13,99 €/LIT
Sirup Citrus Foxid Water 1l l Vlčie Sirupy
1 ks
Slovensko
14,19 €
14,19 €/LIT
Sirup Jablko arónia malina 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
4,41 €/LIT
Sirup Grep &amp; Bazalka 1l Vlčie sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
16,89 €/LIT
Sirup Citrón 700ml Jupí
1 ks
Česká republika
3,59 €
5,13 €/LIT
Sirup Broskyňa &amp; Rooibos 1l Herbert
1 ks
Slovensko
17,79 €
17,79 €/LIT
Sirup Jablko 700ml Relax Plus
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
3,09 €
4,41 €/LIT
-23%
Sirup Jablko arónia jahoda 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
2,39 €
3,41 €/LIT
BIO 100% Šťava Sicílsky BIO citrón, Herbert 1l
1 ks
Slovensko
13,99 €
13,99 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Jupí
1 ks
Česká republika
3,59 €
5,13 €/LIT
-36%
Sirup Jablko mango 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
1,99 €
2,84 €/LIT
Sirup Brusnicový 700ml Lunys
Dočasne nedostupné
1 ks
7,99 €
11,41 €/LIT
Sirup Jablko pomaranč 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
4,41 €/LIT
Sirup Citrus Gang 1l Vlčie sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
16,89 €/LIT
Sirup Egreš &amp; Kamilka 1l Vlčie Sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
16,89 €/LIT
Sirup Mango 500ml Mana Roots
1 ks
Slovensko
6,15 €
12,30 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Jablko 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Mana Roots Matéčko Limetka limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Pomaranč 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Detox Shot Shoot Tea 125ml Mana Roots
Očakávame 01.10.
1 ks
2,15 €
17,20 €/LIT
Novinka
Mana Roots Bazová limonáda 330ml
Očakávame 01.10.
1 ks
1,79 €
5,42 €/LIT
Sirup Baza 500ml Mana Roots
1 ks
Slovensko
6,15 €
12,30 €/LIT
Energy Shot Shoot Tea 125ml Mana Roots
1 ks
Slovensko
2,15 €
17,20 €/LIT
Mana Roots Matéčko Mätová limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Yuzu limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots s.r.o.
Galantská cesta 594, 925 63 Dolná Stredaviac informácií o distribútorovi
Novinka
Mana Roots Bazová limonáda 330ml
Očakávame 01.10.
1 ks
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Yuzu limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Prírodný Tonic limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Fajné Hummus Údená paprika 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Mana Roots Herby Bylinková limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Grepová limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Kombucha Citrónová tráva limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Fajné Tekvicové čatní s chilli bhut jolokia 140g
1 ks
Česká republika
2,69 €
19,21 €/kg
Mana Roots Matéčko Mätová limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Mana Roots Fajné Tekvicová s jablkami 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sirup Mango 500ml Mana Roots
Sirup Mango 500ml Mana Roots
6,15 € s 23% DPH