Konzervovaná a nakladaná zelenina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
61 produktov
Fazuľa čierna sterilizovaná 2500g Mazza
1 ks
Taliansko
5,79 €
3,86 €/kg
Fazuľa v paradajkovej omáčke 2,62kg Heinz
1 ks
Rakúsko
16,99 €
6,48 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Paprika jabĺčková Alma v náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,73 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Uhorky v sladkokyslom náleve 6-9 cm 9700g
1 ks
Nemecko
16,89 €
3,02 €/kg
Paprika jabĺčková Alma v náleve 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
8,54 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Paradajky drvené polpa di pomodoro 10kg Giana
1 ks
Taliansko
27,39 €
2,74 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
Papričky Chipotle v náleve 2,8kg San Marcos
1 ks
Mexiko
20,89 €
12,43 €/kg
Salsa Mexicana 2,95kg La Costeňa
1 ks
Mexiko
15,49 €
5,25 €/kg
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Šošovica sterilizovaná 2,5kg Marittima
1 ks
Taliansko
9,49 €
3,80 €/kg
Paradajkový pretlak 3,6kg Snico
1 ks
Slovensko
13,69 €
3,80 €/kg
Zmes zeleniny a húb primavera 2,45kg TuttoGusto
1 ks
Taliansko
35,39 €
14,44 €/kg
Novinka
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 4,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
13,99 €
3,11 €/kg
Zázvor na Sushi ružový nakladaný 1,5kg Yanco
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
3,46 €/kg
Zázvor na Sushi biely nakladaný 1,5kg Yanco
Dočasne nedostupné
1 ks
Čína
5,19 €
3,46 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
Očakávame 01.10.
1 ks
11,09 €
7,15 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana