Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
-26%
Pomaranč Navelina kal. 6-7, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
0,49 €
0,37 €
2,15 €/kg
Šalát - Rucola 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Kapusta čínska
1 kg
Poľsko
1,99 €
1,99 €/kg
Šalát Lollo Biondo kal.130+, I.trieda
1 ks
Česká republika
Poľsko
2,09 €
16,08 €/kg
Kapusta červená
1 kg
Poľsko
3,72 €
1,49 €/kg
Paprika PCR kal. G-GG, I.trieda
1 kg
Poľsko
0,43 €
2,89 €/kg
Reďkovka červená zväzok, I.Tr
1 ZV
Holandsko
0,89 €
0,89 €/ZV
Jablká červené Evelina ukladané kal. 80+, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,54 €
2,69 €/kg
Grep červený Star Ruby kal. 45-55
1 kg
Južná Afrika
0,84 €
2,89 €/kg
Vňať - Špenát Baby 125g
1 ks
Taliansko
1,59 €
12,72 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou gastro 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,35 €
11,25 €/kg
Cibuľa žltá kal. 40-70, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,15 €
1,29 €/kg
Hrozno biele 500g
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Pór kal. 20-40
1 kg
Holandsko
Slovensko
0,75 €
2,49 €/kg
Jahody 500g, I.trieda
1 ks
Holandsko
7,39 €
14,78 €/kg
Pomaranč Navelina ukladaný kal. 1-2, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
1,47 €
2,99 €/kg
Paprika žltá California kal. GG
1 kg
Holandsko
2,14 €
5,49 €/kg
Mila oblátka s mliečnou náplňou 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,99 €
19,80 €/kg
Zemiaky Bataty kal. XL
1 kg
Egypt
Holandsko
2,31 €
3,39 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana