Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
-22%
Cibuľa zväzková kal. 130g+
1 ZV
Poľsko
1,09 €
0,85 €
0,85 €/ZV
Kalerábik kal. 80+
1 ks
Poľsko
0,99 €
2,71 €/kg
-31%
Maliny 125g
1 ks
Portugalsko
4,19 €
2,89 €
23,12 €/kg
Uhorka hadovka (ks) kal. 12P-16
1 ks
Španielsko
Holandsko
0,99 €
3,30 €/kg
Kapusta biela
1 kg
Poľsko
3,50 €
1,29 €/kg
Pomaranč Navelina ukladaný kal. 4-5, I.trieda
1 kg
Južná Afrika
0,61 €
2,79 €/kg
Petržlen kal. 3-7
1 kg
Slovensko
0,43 €
2,69 €/kg
Citrón Eureka ukladaný kal. 100-138, I.trieda
1 kg
Čile
Uruguay
Južná Afrika
0,36 €
2,99 €/kg
Zemiaky konzumné neskoré žlté prané AGRIA kal. 55+
1 kg
Holandsko
0,37 €
1,49 €/kg
Cuketa zelená kal. M-G
1 kg
Taliansko
Španielsko
0,92 €
2,29 €/kg
-17%
Zeler praný kal. 800gr+
1 kg
Holandsko
1,11 €
0,92 €
1,15 €/kg
Horalky 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
17,80 €/kg
Mrkva praná kal.200-400
1 kg
Holandsko
0,60 €
1,89 €/kg
Cibuľa červená kal. 60-80
1 kg
Holandsko
0,29 €
1,59 €/kg
Paprika červená California kal. GG
1 kg
Poľsko
1,10 €
4,79 €/kg
-32%
Zemiaky konzumné neskoré žlté BABY kal. 35-45
1 kg
Francúzsko
2,19 €
1,49 €
1,49 €/kg
Limeta zelená (kg) kal. 48-54, I.trieda
1 kg
Brazília
0,47 €
5,59 €/kg
-25%
Brokolica fólia 500g
1 ks
Poľsko
2,39 €
1,79 €
3,58 €/kg
Šampiňóny voľné, I.trieda
1 kg
Poľsko
0,15 €
2,99 €/kg
Karfiol kal. 6
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,43 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana