Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Mlieko plnotučné jihočeské UHT 3,5% Madeta
1 ks
Česká republika
1,19 €
1,19 €/LIT
Mlieko Barista 3,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,60 €/LIT
-31%
Jablká červené Gala voľné kal. 70+, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,38 €
0,26 €
1,45 €/kg
Jablká zelené Golden Delicious kal. 65-70, I.trieda
1 kg
Slovensko
0,30 €
1,99 €/kg
Citrón Primofiori girsack 500g kal. 5-6, I.trieda
1 ks
Uruguay
1,89 €
3,78 €/kg
Slivky Angeleno kal. 45+
1 kg
Taliansko
0,17 €
3,39 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Šalát Rímsky (kg) kal. 300+, I.trieda
1 kg
Španielsko
2,44 €
4,79 €/kg
Balená Zelenina 500g
1 BA
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Hrozno tmavé 500g, I.trieda
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Cukor kryštálový, Korunný 1kg
1 ks
Slovensko
1,39 €
1,39 €/kg
Zeler Sedano kal. 16
1 ks
Španielsko
1,69 €
4,83 €/kg
Reďkovka červená balená 250g
1 ks
Taliansko
1,49 €
5,96 €/kg
Jablká zelené Golden kal. 70-75, I.Tr
1 kg
Rakúsko
Slovensko
0,52 €
2,09 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% UHT 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/LIT
Šalát - Mix trhaný 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Cvikla kal. 50+
1 kg
Poľsko
0,36 €
1,19 €/kg
Múka pšeničná hladká špeciál 00 extra 1kg Mlyn
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Šalát poľný - Valerián 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,79 €
14,32 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana