Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Slimák pizzový 120g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,69 €
22,42 €/kg
Chlieb špaldový zemiakový so semiačkami 650g Eberhard
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,45 €/kg
Tyčinka olivová 110g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,19 €
19,91 €/kg
Darčekový poukaz 10 EUR eshop
1 ks
10,00 €
10,00 €/ks
Treska tmavá filet bez kože cca 300g Fjord
1 ks
Česká republika
4,77 €
15,89 €/kg
Darčekový poukaz 20 EUR eshop
1 ks
20,00 €
20,00 €/ks
Darčekový poukaz 25 EUR eshop
1 ks
25,00 €
25,00 €/ks
Darčekový poukaz 30 EUR eshop
1 ks
30,00 €
30,00 €/ks
Darčekový poukaz 50 EUR eshop
1 ks
50,00 €
50,00 €/ks
Darčekový poukaz 100 EUR eshop
1 ks
100,00 €
100,00 €/ks
Milka I Love Milka bonboniéra, lieskovoorieš. 44g
1 ks
Rakúsko
Slovensko
2,09 €
47,50 €/kg
Milka I Love Milka bonboniéra, lieskovooriešková 110g
1 ks
Nemecko
3,99 €
36,27 €/kg
Banány Cavendish 19+, I.Tr
1 kg
Ekvádor
0,34 €
1,89 €/kg
-23%
Paradajka kríčková kal. M, I.trieda
1 kg
Turecko
0,66 €
0,51 €
2,85 €/kg
Zemiaky konzumné neskoré žlté prané kal.40+, I.trieda
1 kg
Nemecko
1,19 €
1,19 €/ks
-24%
Šalát ľadový kal.10, I.trieda
1 ks
Holandsko
2,49 €
1,89 €
5,40 €/kg
Čučoriedky 125g
1 ks
Peru
Zimbabwe
3,39 €
27,12 €/kg
Paradajky Cherry oválne kal. 25-35 250g, I.trieda
1 ks
Španielsko
1,99 €
7,96 €/kg
Cibuľa žltá kal. 60-80
1 kg
Holandsko
Slovensko
0,19 €
1,29 €/kg
Mrkva praná kal. 50-250
1 kg
Slovensko
0,24 €
1,39 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana