Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Novinka
Kinder Taštička Halloween Mix 218g
1 ks
Taliansko
12,49 €
57,29 €/kg
DP Chocolate Bonboniéra Goldcup Premium 70g
1 ks
Slovensko
9,99 €
142,72 €/kg
DP Chocolate Bonboniéra Fruit Truffles Collection 90g
1 ks
Slovensko
12,99 €
144,33 €/kg
Monster High Candy Case s cukríkmi 10g
1 ks
Čína
1,59 €
159,00 €/kg
Lindt Nuxor Oriešková čokoláda s celými jadrami lieskových orechov 150g
1 ks
Taliansko
9,99 €
66,60 €/kg
Čoko, ovocie a oriešky Mix hradného pána 300g Mixit
1 ks
Česká republika
9,29 €
30,97 €/kg
Orion Forma na pečenie Halloween tekvica silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Darčekový poukaz 15 EUR eshop
1 ks
15,00 €
15,00 €/ks
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Wiky Okenná Dekorácia Srdiečka 30x30cm
1 ks
Čína
0,59 €
26,82 €/kg
Losos atlantický filet s kožou cca 1,6kg Fjord
1 kg
Česká republika
20,99 €
20,99 €/kg
Slimák škoricový 110g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,29 €
20,82 €/kg
Chlieb kváskový pšenično-ražný 750 g Eberhard
1 ks
Slovensko
4,19 €
5,59 €/kg
Ciabatta s olivami 250g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Slimák kakaový 110g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,29 €
20,82 €/kg
Baguette 225 g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,49 €
11,07 €/kg
Praclík syrový 110g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,49 €
22,64 €/kg
Ciabatta klasická 250g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/kg
Ciabatta so sušenými paradajkami 250g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,49 €
9,96 €/kg
Tyčinka syrová 110g Eberhard
1 ks
Slovensko
2,49 €
22,64 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana